Druk 3D

W ofercie AGRAF znajdziesz drukarki 3D dla szkół uznanych producentów Boxlight i MakerBot, profesjonalne drukarki półprzemysłowe, skanery 3D oraz filament do druku 3D. Nasze produkty spełniają kryteria programu Laboratoria Przyszłości. Oferujemy szkolenia oraz pomoc techniczną i serwis.

Podkategorie

Drukarki 3D

Drukarki 3D

Sprawdź ofertę drukarek Boxlight, Robo E3 i Robo E3 Pro, zaprojektowanych dla edukacji. W ofercie AGRAF znajdziesz także profesjonalne drukarki półprzemysłowe MaketBot. Nasze produkty spełniają kryteria programu Laboratoria Przyszłości. Oferujemy szkolenia oraz pomoc techniczną i serwis.

Skanery 3D

Skanery 3D

Zapoznaj się z naszą ofertą skanerów 3D do skanowanie małych i średnich obiektów Scan Dimension SOL 3D i Scan Dimension SOL 3D PRO. Nasze produkty spełniają kryteria programu Laboratoria Przyszłości. Oferujemy szkolenia oraz pomoc techniczną i serwis.

Akcesoria do drukarek 3D

Akcesoria do drukarek 3D

Zestawy - laboratoria przyszłości

Zestawy - laboratoria przyszłości
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout