Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Torba ochronna do Labdisc

nr SAP: G480102C005

  • Przeznaczona do wszsytkich Labdisc.
  • Przezroczysty wierzch
  • Otowory wentylacyjne
  • Regulowany pasek na ramię
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Torba ochronna dla dysków pomiarowych Labdisc (Fizyka, Uniwersalny, Biochem).

Służy do umieszczania w niej dysków pomiarowych podczas przeprowadzania doświadczeń w terenie. Uczniowie mogą wygodnie przemieszczać się z Labdisc mając kontrolę nad przebiegiem doświadczenia oraz nie obawiając się o bezpieczeństwo dysków. 

Torba posiada otwory wentylacyjne, które pozwalają na niezakłócony pomiar wilgotności i temperatury. Centralna część bocznej powierzchni jest wykonana z przezroczystej grubej folii co umożliwia obserwację wyświetlacza Labdisc. 

Na wyposażeniu jest też długi, regulowany pasek na ramię do wygodnego i bezpiecznego przenoszenia Labdisc.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout