Mobilna szafka do przechowywania i ładowania systemu Globisens

Indeks: G030101C001

8 033 zł brutto


6 531 zł netto
  • Ładowanie i przechowywanie 16 Labdisc
  • Ładowanie i przechowywanie 16 tabletów
  • Tablety zamykane na kluczyk
  • Mocowanie szafki do ściany
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: pracownia fizyczna, pracownia chemiczna,

Mobilna szafka na dyski Labdisc i tablety służąca do jednoczesnego przechowywania i ładowania 16 dysków pomiarowych (BiochemUniwersalnyFizyka) oraz 16 tabletów (10″). Dzięki temu rozwiązaniu po zakończeniu zajęć można naładować wszystkie dyski oraz tablety bez niepotrzebnej plątaniny zasilaczy i kabli. Szafka wyposażona jest również w kółka dzięki czemu wygodnie można przejechać z całą zawartością z jednej sali lekcyjnej do drugiej. Część przeznaczona na tablety zamykana jest na klucz. Producent przewidział również miejsce do przechowywania zewnętrznych sond i czujników.

Mobilna szafka na dyski Labdisc i tablety to idealne uzupełnienie cyfrowego, mobilnego laboratorium wyposażonego w dyski pomiarowe Labdisc.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout