Monitor interaktywny Newline TruTouch TT-6518VN

Indeks: G540201F001

Produkt wycofany

 • Dla edukacji zakup z 0% VAT
 • Przekątna obrazu 65 cali
 • Rozdzielczość 4K
 • Technologia dotyku IR – 20-dotykowy
 • Optical bonding
 • Inteligentny dotyk - Windows Ink
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: monitory Android, monitory dla biznesu, monitory dotykowe, ekrany dotykowe, Optical Bonding, monitor 65 cali, Rozpoznawanie Obiektowe, monitor wielkoformatowy, 4K, tablice interaktywne dla szkoł,

Nowy monitor Newline TruTouch TT-6518VN z serii VN zaskakuje rewolucyjnym rozwiązaniem ekranu dotykowego

Zastosowana technologia Optical Bonding eliminuje wrażenie przestrzeni między szybą hartowaną a ekranem monitora ponieważ są one ze sobą zespolone. Wpływa to na znaczne podniesienie komfortu pracy na dotykowym monitorze interaktywnym Newline TRUTOUCH VN.

Rozdzielczość 4K 60Hz

Krystaliczny obraz zachwycający naturalnymi kolorami i głębią.

Wbudowany Android 8

Android 8 posiada własną nakładkę, która umożliwia dostosowywanie widoku do własnych potrzeb. Zawiera przydatne aplikacje i funkcjonalności.

20 punktów dotyku

Umożliwia współpracę przy monitorze i odpowiada za rozpoznawanie gestów. Pisanie, rysowanie, rywalizacja - to wszystko daje 20 punktów dotyku.

Personalizacja interfejsu

Możliwość ustawienia ekranu startowego oraz dostosowania jego wyglądu do indywidualnych potrzeb: skróty do programów, przyciski, ustawienia itp.

Bezprzewodowa prezentacja

Bezpłatne (na urządzeniach z sys. Android) oprogramowanie Newline zapewnia wygodną, bezprzewodową prezentację treści. Newline Cast umożliwia wyświetlanie na monitorze treści z innego urządzenia - smartfona, tabletu lub komputera. Natomiast Newline Broadcast służy to transmisji obrazu z monitora do nawet 200 osób w dowolnej lokalizacji.

Rozpoznawanie obiektowe

To nie tylko gesty, czyli skalowanie lub przesuwanie, to inteligentne rozpoznawanie narzędzia pisarskiego. Monitor interaktywny Newline automatycznie rozpozna pisak oraz gesty, znacznie ułatwiając Ci pracę. Zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach w najbardziej naturalny sposób.

Dynamiczne porty USB

Dynamiczne porty USB współpracują z każdym systemem, dzięki temu podłączone do monitora urządzenie jest dostępne zarówno dla komputera OPS, jak i wbudowanego systemu Android. Monitor udostępni także urządzenie zewnątrzne (np. kamerę, drukarkę) dowolnemu komputerowi podłączonemu do niego.

OTA automatyczne aktualizacje

Wygodna, automatyczna aktualizacja firmware'u przez Internet - nie wymaga kontaktu z serwisem.

Czym charakteryzują się monitory interaktywne Newline TruTouch z serii VN?

VN została zaprojektowana na nowo. Wyglądem zupełnie odbiega od dobrze nam znanych serii IB, FB czy UB.  Seria VN jest lżejsza oraz cieńsza od poprzedników. Zyskała nowy elegancki i biznesowy designe, dzięki czemu dobrze będzie prezentowała się w każdym wnętrzu. Zmieniona została również  nakładka systemu Android. Teraz dostępny jest podgląd źródeł sygnałów na bieżąco oraz możliwość zdefiniowania własnych skrótów do aplikacji Androida lub komputera OPS.  To nie koniec nowości jakie niesie z sobą seria VN. To pierwsza seria, która została wyposażona aż w 20 punktów dotyku oraz matrycę 65 cali o najwyższej obecnie dostępnej rozdzielczości 4K. Dostępny w 3 rozmiarach 65”, 75” oraz 86”  


Do zakupu monitora dołączamy półroczną licencję oprogramowania mozaBook gratis! Wystarczy zarejestrować zakupiony produkt - przejdź do formularza.

Windows Ink i rozpoznawanie obiektowe

Pełna kompatybilność monitora interaktywnego Newline TruTouch TT-6518VN z narzędziem Windows Ink sprawia, że można zapomnieć o przełączaniu funkcji, żeby nanieść notatkę lub ją zmazać. Wystarczy Twoja dłoń oraz pisak do pracy z dokumentami w naturalny i płynny sposób. Monitor interaktywny zinterpretuje pisak oraz gesty, przenosząc Twoją pracę na wyższy poziom. Myślisz że korzystanie z monitorów interaktywnych jest skomplikowane? Nic bardziej mylnego VN sprawia że praca na dokumentach MS Office z urządzeniami dotykowymi jest prostsza niż kiedykolwiek. Zbliż pisak do powierzchni ekranu i zacznij notować odręcznie na swoim dokumencie, zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach jak przy tablicy suchościeralnej.

Dynamiczne USB

Monitor wyposażono w dynamiczne porty USB. Taki typ portów USB współpracuje z każdym systemem, dzięki temu podłączone do monitora urządzenie zewnętrzne jest dostępne dla komputera OPS czy wbudowanego Androida. Monitor udostępni urządzenie zewnętrzne typu kamera dowolnemu komputerowi podłączonemu do niego.

System Android pozwalający spersonalizować urządzenie

Wbudowana aplikacja do prowadzenia spotkań, lekcji z poziomu Androida.

Nie musisz podłączać komputera, żeby móc przekazać swoją wiedzę czy zaprezentować ofertę. przekazać swoją wiedzę czy zaprezentować ofertę. Aplikacja pozwala na wstawianie zdjęć do prezentacji bezpośrednio z zasobów internetowych, własnej chmury czy wbudowanej pamięci dodatkowo wyposażono ją w wbudowaną przeglądarkę internetową. Praca z aplikacją jest jeszcze prostsza ponieważ nie wymaga uruchamiania specjalnych funkcji by dwie osoby mogły równocześnie pisać w tym samym czasie różnymi kolorami. Wszystko to co zapiszesz w niej możesz również w prosty sposób udostępnić uczniom czy innym odbiorcom.

Optical bonding – technologia przyszłości

Producenci sprzętu elektronicznego wciąż szukają rozwiązań, które zapewnią użytkownikom lepszą jakość obrazu i trwałość sprzętu. Optical bonding to nowa technologia zabezpieczania i wzmacniania ekranów LCD w procesie laminowania. Proces ten polega na całkowitym wypełnieniu szczeliny powietrznej pomiędzy szkłem hartowanym zabezpieczającym ekran i wyświetlaczem LCD, silikonowym żelem lub innym specjalnym klejem. Ten montaż utwardza się w procesie, który spaja obie powierzchnie podczas krzepnięcia żelu lub kleju.

Co zyskujemy dzięki optical bonding? Przede wszystkim bezpieczeństwo. Panel zespolony z szybą hartowaną jest znacznie bardziej wytrzymały niż panel zabezpieczony szybą odsuniętą od wyświetlacza o kilka mm. W przypadku optical bonding stosuje się cieńszą szybę (zmniejsza się waga całkowita monitora) a zespolenie powoduje wzrost wytrzymałości m.in. ze względu na inne rozkładanie się sił w momencie uderzenia..

Następną istotną cechą tego rozwiązania jest redukcja światła odbitego. Dzięki temu, że dystans między szybą a ekranem jest zredukowany do minimum znacznie poprawia się jakość obrazu i kąt widzenia. Sam ekran ma kąt widzenia 178 stopni. Gdy jest dołożona szyba w pewnej odległości to ten kąt się zmniejsza. W przypadku zastosowania technologii optical bonding kąt widzenia wynosi dokładnie 178 stopni czyli tyle ile w przypadku samego ekranu.

Monitory z serii RS uzyskały certyfikat Energy Star, przyznawany jako wyróżnienie dla produktów energooszczędnych.

Wybrane cechy monitorów serii VN:

 • Zastosowana technologia Optical Bonding, która eliminuje przestrzeń między szybą chroniącą ekran a samym ekranem. Wpływa to na komfort pisania po monitorze oraz na kąty widzenia. Dodatkowo zastosowanie tej technologii pozwoli użytkownikom korzystać z multigestów systemu Windows.
  • Inteligentny dotyk – urządzenie interpretuje gesty użytkownika i wykonuje czynność, do której dany gest jest przypisany, np. zmazywanie lub dodawanie adnotacji.
  • System Android z własną nakładką pozwala na dostawanie funkcji do potrzeb użytkownika
  • Funkcja automatycznego wykrywania i wyświetlania źródeł sygnału
  • Spersonalizowany ekran startowy wedle standardów firmy tzn. z własnym logo, tapetą oraz skrótami do programów
  • Definiowanie skrótów do programów na ekranie głównym, nie tylko spod systemu Android ale również Windows
  • Ulepszone aplikacje do prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • Synchronizacja z kalendarzem Google, powiadomienia o spotkaniu wyświetlą się nawet, gdy użytkownik korzysta z wbudowanego komputera OPS
  • Dostosowanie bocznych pasków skrótów przez rozciąganie bądź zsuwanie ich
  • Nowy program do zarządzania plikami umożliwiający min. synchronizację z chmurą czy firmowym FTP
  • Wbudowany odtwarzacz multimediów - przeglądanie zdjęć, filmów zapisanych na pamięci USB
  • Rozwiązanie all-in-one – możliwość zakupu wersji z wbudowanym komputerem (opcja) – każdy z monitorów wyposażony jest w port OPS
  • Interaktywne oprogramowanie IdeaMax (dla systemu Windows i Mac) - pozwala przygotować i prowadzić lekcję lub prezentacje biznesow
  • Interaktywne oprogramowanie Teach Infinity 2 dedykowane dla edukacji - świetnie sprawdza się podczas prowdzenia lekcji z każdego przedmiotu.
  • 20 punktów dotyku
  • Wysoka jakość obrazu (rozdzielczość 4K / 60 Hz)
  • Doskonała widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach
  • Prosta instalacja - wystarczy zawiesić monitor na ścianie lub statywie i podłączyć do zasilania
  • Wyjątkowo cienki - 89 mm (dla monitora 65”)
  • Powłoka Anti-glare - matowa antyrefleksyjna powłoka wyświetlacza. Anti-glare zapewnia ochronę przed odbijaniem się światła od powierzchni wyświetlacza
  • Powłoka Anti-finger print – ma na celu poprawę komfortu pracy z monitorem przez zniwelowanie zabrudzeń na szkle hartowanym
  • Hartowana szyba
  • 2 Dynamiczne porty USB – jeden port USB dla wszystkich źródeł, brak konieczności przepinania pendrive'a między portami USB dla poszczególnych źródeł sygnału
  • 4 porty HDMI IN
  • 1 port DisplayPort IN
  • 1 port HDMI OUT
  • Wejście na karty SD
  • Głośniki 2 x 15 W
  • Możliwość zasilenia dodatkowego urządzenia dzięki zastosowaniu portu 5V-2A (np. Android boxa)
  • Każdy port HDMI posiada swój port USB dla dotyku, daje to możliwość podłączenia nawet 5 komputerów jednocześnie bez potrzeby przepinania kabli
  • 3 letnia gwarancja na elektronikę i matrycę
  • Współpracuje z platformami Windows, Mac oraz Linux
Windows  - Przeznaczenie : Edukacja

Nazwa programuRozmiarData dodaniaSystem operacyjny / Pobierz
Teach Infinity II201 MB17.06.2019
Pobierz
Windows - Przeznaczenie : Biznes 

Nazwa programuRozmiarData dodaniaSystem operacyjny / Pobierz
Ideamax
W celu uzystkania licencji zarejestruj monitor Newline na stronie:
Rejestracja

156 MB25.09.2018
Pobierz
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout