Przenośny system karaoke MIŚ BEAR-400N

550 zł brutto


447 zł netto
  • Przenośny system nagłośnieniowy
  • Głośnik 10W
  • 2 mikrofony
  • Odtwarzacz MP3/USB/SD
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent:
Przenośny system karaoke Miś BEAR-400 w kształcie sympatycznego plastikowego misia z funkcją karaoke. Funkcja karaoke umożliwia miksowanie sygnału z dwóch mikrofonów (jeden przewodowy, jeden bezprzewodowy) z sygnałem audio. System nagłośnieniowy ma wbudowany odtwarzacz USB/SD/MP3 oraz odbiornik Bluetooth dzięki czemu można odtwarzać muzykę z różnych źródeł i zapisaną w różnych formatach. Posiada pilot zdalnego sterowania oraz pasek do noszenia na ramieniu. Miś ma wbudowany akumulator 1,500 mAh. Przenośny system karaoke Miś BEAR-400 posiada pasek, dzięki któremu można zawiesić go przez ramię i chodzić po pomieszczeniu. Doskonale nadaje się do sal przedszkolnych i szkolnych klas oraz do użytku domowego.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout