EASY LED elektryczny system montażu ściennego

4 917 zł brutto


3 997 zł netto
  • System montażu ściennego monitora
  • Elektrycznie regulowana wysokość
  • Stabilna i estetyczna konstrukcja
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent:
System montażu ściennego monitora 30NBPRLED z elektryczną regulacją wysokości idealnie nadaje się do biur, szkół, centrów szkoleniowych oraz hoteli. Jej solidna i stabilna konstrukcja oraz bardzo estetyczny wygląd sprawia, że nadaje się do każdego wnętrza. Jest łatwy w  montażu i obsłudze. Dzięki płynnej i elektrycznej regulacji wysokości można dopasować poziom zawieszenia monitora do swoich potrzeb. Podstawa mobilna 30NBMRLED umożliwia zawieszanie monitorów w rozmiarach: 55", 70" oraz 84". Możliwość doposażenia podstawy w szafkę (opcja) a także zakup systemy jezdnego.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout