EASY LED elektryczna podstawa mobilna

5 309 zł brutto


4 316 zł netto
  • Mobilna podstawa do monitorów
  • Elektrycznie regulowana wysokość
  • Stabilna i estetyczna konstrukcja
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent:
Podstawa mobilna 30NBMRLED firmy Nautilus umożliwia wygodne przemieszczanie monitora pomiędzy salami. Idealnie nadaje się do biur, szkół, centrów szkoleniowych oraz hoteli. Jej solidna i stabilna konstrukcja oraz bardzo estetyczny wygląd sprawia, że nadaje się do każdego wnętrza. Podstawa jest łatwa montażu i obsłudze. Dzięki płynnej i elektrycznej regulacji wysokości można dopasować poziom zawieszenia monitora do swoich potrzeb, a kółka z hamulcem umożliwiają swobodnee i bezpieczne przemieszacznie i "parkowanie podstawy" Podstawa mobilna 30NBMRLED umożliwia zawieszanie monitorów w rozmiarach: 55", 70" oraz 84". Możliwość doposażenia podstawy w szafkę (opcja) a także zakup samego systemu montażu ściennego z elektryczną regulacją wysokości
Specyfikacja
VESA min: 100x100
VESA maks.: 600x400
Max. rozmiar monitora: 84 cali
Min. rozmiar monitora: 55 cali
Nośność minimalna: *
Nośność maksymalna: *
regulacja wysokości: elektryczna
zakres regulacji wysokości: 400 mm
Regulacja pochylenia: Nie
Kolor: Szary
inne: *
Waga: *
Wymiary opakowania: *
Gwarancja: *
Rodzaj: Podstawa mobilna z elektryczną regulacją wysokości
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout