Zestaw komunikacji RF do tablic TouchBoard Plus

nr SAP: G040303B009

683 zł brutto


555 zł netto
  • Radiowy moduł komunikacji bezprzewodowej
  • Do tablic interaktywnych Touch Board Plus II
  • Zasięg do 15 m
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Zestaw komunikacji bezprzewodowej do tablicy Touch Board II to bezprzewodowe połączenie tablicy interaktywnej z komputerem bez konieczności używania kabli. Komunikacja pomiędzy tablicą interaktywną i komputerem odbywa się drogą radiową. 

Do tablicy interaktywnej podłącza się niewielkich rozmiarów nadajnik, a do wejścia USB w komputerze wkłada się odbiornik wielkości Pendrive. To zapewnia sprawne połączenie  w odległości do 15 m.

Moduł pracuje na częstotliwości 2.4 GHz.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout