Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Zrób to Sam! - pomocnik nauczyciela" wersja OEM"

nr SAP: G250101A001

  • Specjalna oferta przy zakupie urządzenia interaktywnego
  • Oprogramowanie do tworzenia ćwiczeń interaktywnych
  • Ponad 20 gotowych szablonów
  • Ćwiczenia kompatybilne z Workspace
  • Ćwiczenia w formacie Flash (SWF)
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: tablice interaktywne programy, tworzenie ćwiczeń interaktywnych,
Oprogramowanie „Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela” 4 to rewelacyjny program do tworzenia własnych ćwiczeń interaktywnych w prosty i intuicyjny sposób. Został stworzony jako pomoc dla nauczycieli pracujących z tablicami interaktywnymi. Ćwiczenia programu "Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela" interaktywnie reagują na odpowiedź. 

Do czego służy?

„Zrób To Sam! Pomocnik nauczyciela” zawiera ponad 20 szablonów ćwiczeń. Nauczyciel w bardzo prosty sposób może wykorzystywać te szablony, przygotowując własne materiały odpowiednie do tematu lekcji i poziomu nauczania. Proces ich tworzenia polega na zmianie obrazka, dodaniu (edytowaniu) kolumn, nagłówków i grup wyrazów. Każde przygotowane ćwiczenie można zapisać i wielokrotnie z niego korzystać, a w razie potrzeby ponownie edytować.

Oprogramowanie jest chętnie wykorzystywane przez nauczycieli, ponieważ ułatwia ich pracę. Żeby stworzyć atrakcyjne i różnorodne ćwiczenia interaktywne na dowolną lekcję wystarczy wstawić treści w gotowe szablony ćwiczeń.

Test czy nauka?

W programie dostępne są dwa tryby ćwiczeń do wyboru: Test lub Nauka. Tryb nauki to proces ćwiczenia aż do zapamiętania. W tym przypadku uczeń zaznacza rozwiązanie tyle razy, aż wskaże prawidłową odpowiedź. Przy każdym wyborze pojawia się informacja, czy zrobił to dobrze, czy źle. Może też pojawić się komentarz. dlaczego dana odpowiedź jest prawidłowa lub nie. Dopiero, gdy uczeń wskaże prawidłowe rozwiązanie, program umożliwi mu przejście dalej. Tryb testu to proces sprawdzania wiedzy. W ćwiczeniach w formie testu poprawność rozwiązania, sprawdzana jest na końcu. Przechodząc przez jego poszczególne elementy, po wskazaniu odpowiedzi, program automatycznie przechodzi do kolejnego punktu. Zakończenie ćwiczenia następuje dopiero po naciśnięciu przycisku „Sprawdź”. Pojawia się wówczas informacja o ilości błędnych i prawidłowych odpowiedzi.

Nagrody

"ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” zdobył uznanie na Targach Edukacyjnych w Kielcach, gdzie został nagrodzony Medalem Targów Kielce oraz na Targach Edu Trendy w Warszawie, gdzie został nagrodzony Diamentem Oświaty.

Jak otrzymać dostęp do programu?

  • “ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” można pobrać bezpłatnie i przetestować przez 30 dni 
  • “ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” można również zakupić u naszych partnerów handlowych i wykorzystywać na dowolnej tablicy interaktywnej lub monitorze interaktywnym
  • “ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” można kupić za 100 zł brutto przy zakupie tablic interaktywnych DualBoardTouchBoard i tabletów MobiView, aby otrzymać licencję oprogramowania należy zarejestrować zakupiony produkt - przejdź do rejestracji.

Ikony szablonów ćwiczeń:

“ZRÓB TO SAM! Pomocnik nauczyciela” można kupić za 100 zł brutto przy zakupie tablic interaktywnych DualBoardTouchBoard i tabletów MobiView. Aby otrzymać licencję oprogramowania należy zarejestrować zakupiony produkt - przejdź do rejestracji.Pobierz oprogramowaniePobierz Patch dla Win 10
Pobierz oprogramowanie (wersja nie wymagająca Patcha)
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout