Tablica Interwrite DualBoard 1279

nr SAP: G040301F005

Produkt wycofany

NIEDOSTĘPNA!

  • Tablica interaktywna
  • Powierzchnia robocza 79 cali
  • Technologia elektromagnetyczna pasywna
  • Obsługa za pomocą elektronicznych pisaków
  • Unikalna funkcja Multi User, która umożliwia równoczesną pracę dwoma pisakami
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: monitory dotykowe, ekrany dotykowe, tablice multimedialne, tablice interaktywne dla szkoł, pisak elektroniczny,

Tablica interaktywna DualBoard 1279 działa w technologii elektromagnetycznej pasywnej i n

ie emituje żadnego promieniowania elektromagnetycznego. Jest obsługiwana za pomocą ergonomicznych pisaków elektronicznych, które posiadają funkcję prawego i lewego przycisku myszy komputerowej oraz funkcję podwójnego kliknięcia.

Pisaki te wspierają kształtowanie prawidłowych nawyków związanych z pisaniem u dzieci. Wykształca u dziecka prawidłowy chwyt i uczy prowadzenia narzędzia pisarskiego.

Tablica interaktywna DualBoard 1279 jest wyposażona w 2 różne pisaki  co umożliwia jednoczesną pracę dwóch osób. Dodatkowo w oprogramowaniu Workspace jest dostępna funkcja Multi-User, która pozwala prowadzącemu na wybranie opcji, dzięki której dwie osoby będą pracowały na całej powierzchni tablicy lub każdej z nich zostanie przyporządkowana połowa. Każda z osób będzie mogła pracować na swojej części (bez możliwości działania na drugiej połowie tablicy). Jedynie technologia elektromagnetyczna pozwala na pisanie lub rysowanie po tablicy z dużą szybkością. 

W trybie Multi-User można ustawić opcję pracy dla 9 osób równocześnie np. wykorzystując do tego tablety interaktywne MobiView. W tym przypadku istnieje możliwość podzielenia wyświetlanej powierzchnię (może to być tablica interaktywna, ekran itp.) na 2, 4, 6 lub 9 fragmentów, do których przypiszemy jedno lub kilka urządzeń do każdego fragmentu. Można również nie dzielić powierzchni, wówczas wszystkie 9 osób będzie pracowało na jednej wspólnej. Możliwość równoczesnego działania na tablicy wspomaga kreatywną pracę większego zespołu. Pełna współpraca mobilizuje i motywuje do rywalizacji.

Trwała konstrukcja tablicy interaktywnej DualBoard i brak ruchomych części gwarantują bezpieczną pracę przez wiele lat. Powierzchnia tablicy jest odporna na uszkodzenia i łatwa do czyszczenia. Trwałe zarysowanie nie ma wpływu na pracę tablicy.

Pasek skrótów do najczęściej używanych narzędzi programu Workspace umieszczony jest po prawej stronie tablicy i składa się z pól aktywowanych po dotknięciu pisaka. Skonstruowany jest w taki sposób, żeby nie można było go uszkodzić.

Tablica połączona jest z komputerem przewodem USB, a pobór mocy jest tak mały, że może być ona zasilana z tego przewodu.

Możliwe jest również bezprzewodowe połączenie tablicy z komputerem za pomocą modułu RF. Ułatwia ono swobodną i wygodną pracę bez kabli.

Tablica DualBoard współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi: Windows, MAC, Linux.

 

Do każdej tablicy interaktywnej DualBoard dołączone jest:

intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Workspace po polsku do wszystkich systemów operacyjnych – Windows, Linux, MacOs, akcesoria.
Opcjonalnie dostępne jest oprogramowanie Zrób to Sam! Pomocnik nauczyciela.
Cena oprogramowania przy zakupie z tablicą wynosi 100 zł.

Aby otrzymać licencje oprogramowania należy zarejestrować zakupiony produkt!  Zarejestruj produkt


Do zakupu tablicy dołączamy półroczną licencję oprogramowania MozaBook gratis!

Wystarczy zarejestrować zakupiony produkt.


Przejdź do formularza
UWAGA! Aby otrzymać bezpłatną dożywotnią licencję Workspace należy zarejestrować zakupioną tablicę Turning Technologies. Przejdź do formularza

Oprogramowanie Workspace nie wspiera formatu Flash.


Windows

Nazwa programuRozmiar plikuData dodaniaSystem operacyjny / Pobierz
Workspace wersja 10300 MB17.06.2019  
Pobierz
Polska wersja językowa (pakiet językowy)745 MB17.06.2019
Pobierz
Biblioteka multimediów508 MB17.06.2019  
Pobierz


Windows - Wersja 9.6

Nazwa programuRozmiar plikuData dodaniaSystem operacyjny / Pobierz
Workspace wersja 9.6300 MB17.06.2019  
Pobierz
Polska wersja językowa (pakiet językowy)745 MB17.06.2019
Pobierz
Biblioteka multimediów508 MB17.06.2019  
Pobierz
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout