EASY MOUNT mocowanie ścienne, elektryczne do tablicy

4 801 zł brutto


3 903 zł netto
  • Elektryczna regulacja wysokości
  • Możliwość dokupienia szafki montowanej do podstaw (opcja)
  • Zakup samego systemu montażu ściennego z elektryczną regulacją wysokości
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent:
Podstawa mobilna 30NBMR (elektryczna) firmy Nautilus. Elektryczna regulacja wysokości tablicy interaktywnej z projektorem daje wysoki komfort pracy. Wygodne, elektryczne sterowanie pozwala szybko dostosowywać wysokość zawieszenia tablicy interaktywnej zintegrowanej z projektorem do potrzeb użytkowników. Jest również możliwość dokupienia szafki (opcja) montowanej do podstawy lub zakupu samego systemu montażu ściennego z elektryczną regulacją wysokości. System montażu ściennego tablicy interaktywnej i projektora doskonale sprawdza się w przedszkolach oraz w klasach integracyjnych gdzie w lekcji uczestniczą również uczniowie na wózkach.  Pozwala to na szybkie dostosowanie wysokości tablicy raz dla niskiego dziecka (osoby na wózku) raz dla wyższego nauczyciela.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout