Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Moduł komunikacji WiFi do projektorów SONY

nr SAP: G320105D001

  • Komunikacjia Wi-Fi
  • Bezprzewodowa prezentacja materiałów
  • Podłączany do gniazda USB projektora
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Dodaj zalety łączności Wi-Fi dla kabla prostego, wolnego od projekcji dokumentów, prezentacji slajdów, stron internetowych, zdjęć cyfrowych, grafik i innych. mały moduł Wi-Fi USB wymyka dyskretnie do projektora gniazda i nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Z dołączonego oprogramowania, jesteś gotowy, aby połączyć się bezprzewodowo i projekt, co znajduje się na ekranie komputera bez kabli wideo wymagane. Korzystanie darmowy do pobrania aplikacji, jest to również łatwe dla kolegów i uczniów do bezprzewodowo prezentacji własnych treści przechowywane na tabletki, smartfonów i innych urządzeń przenośnych w pokoju. The IFU-WLM3 jest kompatybilny z bezprzewodowymi gotowe projektorów Sony.
  • Zdalne sterowanie kamerami Sony przez łącze Wi-Fi

    Po podłączeniu adaptera Wi-Fi IFU-WLM3 użytkownik może ustawiać zoom, ostrość, przysłonę, balans bieli i funkcje nagrywania (na przykład sposób rozpoczynania nagrania) przy użyciu urządzeń z łączem Wi-Fi, jak iPad firmy Apple czy urządzenie mobilne z systemem Android.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout