Interwrite Workspace

Indeks: G040501A005

Produkt wycofany

  • Oprogramowanie interaktywne
  • Do tablic interaktywnych Turning Technologies
  • Unikalna funkcja MultiUser
  • Unikalna funkcja Warstwy
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: tablice interaktywne programy,

Oprogramowanie Workspace jest intuicyjne i bogate w narzędzia interaktywne. Dzięki niemu prezentacja może być nieplanowana - np. burza mózgów - lub formalna - jak plan lekcji w klasie czy propozycja biznesowa dla grupy inwestycyjnej - ale zawsze będzie atrakcyjna i aktualna.

Workspace dołączany jest bezpłatnie do zarejestrowanych tablic interaktywnych Turning Technologies. Prosimy o zarejestrowanie produktu, aby otrzymać licencję programu - przejdź do rejestracji.

Oprogramowanie Workspace umożliwia prowadzenie lekcji, spotkań czy szkoleń w sposób dynamiczny, komfortowy i intuicyjny. Można pracować na wcześniej przygotowanych materiałach nanosząc na bieżąco adnotacje lub tworzyć je podczas prowadzonych zajęć czy spotkań - wg potrzeb. W każdej chwili możemy otworzyć dowolny dokument z komputera czy korzystać z Internetu zapisując niezbędne fragmenty czy linki w prezentacji. Dzięki temu na tablicy możemy pracować w Power Point, Prezi, Workspace lub w innych programach, których nie sposób tutaj wymienić.

Workspace ma bogatą bazę narzędzi zebraną w postaci edytowalnego paska .

Umożliwia to każdemu użytkownikowi na skonfigurowanie paska narzędzi odpowiednio do jego potrzeb (wybranie tylko tych funkcji, z których korzysta). Zwiększa to komfort pracy zwłaszcza w pierwszych chwilach korzystania z programu ponieważ na początek możemy wybrać tylko kilka najpotrzebniejszych funkcji i w miarę nauki dodawać kolejne.

Do najciekawszych funkcji należą:

MultiUser, dzięki któremu można pracować w kilka osób (maksymalnie 9) na jednej wspólnej powierzchni tablicy lub podzielonej na 2, 4, 6 lub 9 części, do których możemy przyporządkować pisaki (na tablicy interaktywnej DualBoard) lub punkty dotykowe (na tablicy interaktywnej Touch Board Plus).

Warstwy umożliwiają tworzenie stron wielowarstwowych i pokazywanie oraz ukrywanie poszczególnych warstw. Działanie jest analogiczne, jak w przypadku pracy z rzutnikiem pisma. Pozwala to tworzyć atrakcyjne lekcje i prezentacje, które stopniowo odkrywamy przed uczestnikami.

Zrzut ekranu pozwala na wycinanie fragmentów dowolnych zdjęć, grafik czy stron internetowych co umożliwia wstawienie do prezentacji praktycznie dowolnych materiałów.

Nagrywanie i odtwarzanie odbywa się w formacie AVI, można rejestrować obraz i dźwięk podczas lekcji. Takie nagranie nie powoduje dyskomfortu u prowadzącego, ponieważ nagrywa tylko to, co działo się na tablicy interaktywnej, a jednocześnie daje możliwość udostępnienia lekcji uczestnikom, przeanalizowania przeprowadzonej lekcji czy przekazania jej do oceny.

Czy wiesz,
że prezentację przygotowaną w Workspace możesz zapisać w formatach: IWB, PPT, BMP, JPG, GIF, TIFF, PNG, PDF, HTML.

Do elementów oprogramowania Workspace należą: Menadżer urządzeń, przeglądarka, Klawiatura ekranowa, Nagrywanie i odtwarzanie, Galeria, Programy narzędziowe i Preferencje.

Tworzenie lekcji (prezentacji) w Workspace.

Po włączeniu programu Workspace otwieramy nową stronę. Ta strona może być czysta np. biała lub w wybranym kolorze. Możemy ustawić stronę z siatką czyli w linie lub w kratkę lub też wybrać stronę z tzw. tłem w postaci obrazka (z zasobów programu lub własnych).

Na przygotowanej w ten sposób stronie zamieszczamy materiały, notatki, filmy itp. niezbędne do przygotowywanej lekcji. Do wykorzystania jest dużo różnorodnych funkcji. Wstawiamy także ćwiczenia i zadania dla uczniów.

W ten sam sposób przygotowujemy kolejne strony.

Listę wykreowanych stron można w każdym momencie obejrzeć, uporządkować czy usunąć. Strony można też nazwać i dodać do nich notatki niewidoczne dla uczestników zajęć.

Lekcję możemy zapisać w różnych formatach. Tę zapisaną w formacie GWB możemy w każdej chwili dowolnie edytować.

Bezpośrednio z menu programu Workspace możesz otworzyć dowolny program Office i pracować na nim jak na komputerze. Możesz także nanieść odręczne adnotacje bezpośrednio w pliku, a zostaną zapisane jako grafika.

Oprogramowanie Workspace może działać w jednym z trzech trybów pracy: trybie lekcji, adnotacji nad pulpitem i trybie Office. Najefektywniejszym i najczęściej wykorzystywanym jest tryb lekcji.

Oprogramowanie Workspace świetnie integruje się z systemem Windows, Mac i Linux, pozwalając na pełną kontrolę nad dowolną aplikacją i nanoszenie własnych uwag w postaci rysunków i tekstu na osobnej warstwie bez konieczności ingerowania w oryginał. Zastosowanie tego oprogramowania do współpracy komputera z tablicą i/lub tabletem usprawnia prowadzenie zajęć, wpływa na zwiększenie zaangażowania uczestników, a co najważniejsze osiąganie lepszych wyników w nauce.

UWAGA! Aby otrzymać bezpłatną dożywotnią licencję Workspace należy zarejestrować zakupioną tablicę Turning Technologies. Przejdź do formularza

Oprogramowanie Workspace nie wspiera formatu Flash.


Windows

Nazwa programuRozmiar plikuData dodaniaSystem operacyjny / Pobierz
Workspace wersja 10300 MB17.06.2019  
Pobierz
Polska wersja językowa (pakiet językowy)745 MB17.06.2019
Pobierz
Biblioteka multimediów508 MB17.06.2019  
Pobierz


Windows - Wersja 9.6

Nazwa programuRozmiar plikuData dodaniaSystem operacyjny / Pobierz
Workspace wersja 9.6300 MB17.06.2019  
Pobierz
Polska wersja językowa (pakiet językowy)745 MB17.06.2019
Pobierz
Biblioteka multimediów508 MB17.06.2019  
Pobierz
Pobierz instrukcje Workspace
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout