Teach Infinity Pro

nr SAP: G540601E003

  • Oprogramowanie interaktywne
  • Do monitorów i tablic interaktywnych Newline
  • Intuicyjna obsługa
  • Bogata baza narzędzi
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: monitory interaktywne programy,

Oprogramowanie Teach Infinity Pro

Umożliwia prowadzenie lekcji, spotkań czy szkoleń w sposób interaktywny, elastyczny oraz intuicyjny. Można pracować na wcześniej przygotowanych materiałach nanosząc na bieżąco adnotacje lub tworzyć je od podstaw. W każdej chwili możemy również otworzyć dowolny dokument z komputera lub skorzystać z Internetu. Dzięki temu na tablicy możemy pracować z dowolnym programem, który mamy zainstalowany na naszym komputerze lub stroną internetową, włączając w to portal YouTube.

Oprogramowanie Teach Infinity Pro ma bogatą bazę narzędzi zorganizowaną na wzór popularnych programów do edycji takich jak MS Word czy MS PowerPoint, dlatego rozpoczęcie pracy z nim nie powinno sprawiać większych problemów.

Każdy użytkownik może stworzyć swój własny profil (zabezpieczyć go hasłem) i wybrać te funkcje, z których najczęściej korzysta lub są według niego najbardziej przydatne. Funkcje możemy dostosować również pod kątem nauczanego przedmiotu lub spotkania biznesowego, na którym analizujemy różne pomysły lub projekty.

Funkcjonalności, na które warto zwrócić uwagę

Zrzut ekranu pozwala na wycinanie fragmentów dowolnych zdjęć, grafik czy stron internetowych, co umożliwia wstawienie do prezentacji praktycznie dowolnych materiałów.

Nagrywanie i odtwarzanie odbywa się w formacie AVI, można rejestrować obraz, jak i dźwięk podczas lekcji . Takie nagranie nie powoduje dyskomfortu u prowadzącego, ponieważ nagrywa tylko to, co działo się na tablicy interaktywnej, a jednocześnie daje możliwość udostępnienia lekcji uczestnikom, przeanalizowania przeprowadzonej lekcji czy przekazania jej do oceny.

Tryby pracy oprogramowania Tech Infinity Pro

TRYB EDYCJI – służy do przygotowania lekcji lub prezentacji (podobnie jak to ma miejsce w oprogramowaniu MS PowerPoint). W ramach tego trybu możemy dodawać nowe strony, umieszczać na nich adnotacje za pomocą narzędzi oprogramowania, wstawiać zdjęcia, filmy, nagrania dźwiękowe, formatować wpisany tekst itd.

TRYB PREZENTACJI – służy do odtworzenia przygotowanych wcześniej materiałów już podczas lekcji czy spotkania. W tym trybie nadal mamy dostęp do narzędzi edycyjnych zawartych w oprogramowaniu. Dodatkowo uzyskujemy dostęp do dwóch dodatkowych funkcji:
  • adnotacje na dowolnej aplikacji, z którą pracujemy w tym również plikach wideo oraz stronach internetowych zawierających animacje.
  • bezpośredniej współpracy z aplikacjami takimi jak: PowerPoint, Microsoft Word i Excel. Adnotacje umieszczone za pomocą tej funkcji wstawiane są bezpośrednio do slajdu, dokumentu lub arkusza kalkulacyjnego i stają się częścią macierzystego pliku aplikacji. Korzystając z tej opcji wszystkie uwagi, które wstawimy do Worda, Excela czy Power Pointa będą mogły być odczytane przez osoby, które nie korzystają z oprogramowania Teach Infinity Pro.

Teach Infinity Pro - Szablon boiskaTeach Infinity Pro - Szablon pięcioliniiTeach Infinity Pro MatematykaTeach Infinity Pro
Szablon boiska w oprogramowaniu Teach Infinity ProSzablon pięciolinii w oprogramowaniu Teach Infinity ProDodatki do nauki matematyki w oprogramowaniu Teach Infinity ProWidok głównego okna oprogramowania Teach Infinity Pro
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout