Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

BenQ MX825ST

nr SAP: G230102B019

  • Technologia DLP 
  • Krótka projekcja
  • Rozdzielczość XGA 
  • Jasność 3300 ANSI Lumenów 
  • Kontrast 20 000:1
  • Wydłużona gwarancja:  5 lat na projektor, 3 lata – na lampę; bez limitu godzin
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: projektory krótkoogniskowe, rzutniki,
Projektor krótkoogniskowy, XGA | MX825ST


Zaawansowana prezentacja dla wiodących szkół
Projektor edukacyjny MX825ST oferuje doskonałą jakość obrazu, wysoką jasność i możliwość projekcji na niewielką odległość. Elastyczność instalacji w połączeniu z ograniczonymi kosztami konserwacji i utrzymania sprawiają, że projektor MX825ST to idealny wybór dla współczesnych szkół.

Zapewnienie stabilnej pracy w wymagającym środowisku sali lekcyjnej

Czujnik zapobiegający gromadzeniu się pyłu

Odporność na gromadzenie się pyłu

Dzięki zastosowaniu czujników koła kolorów z doskonałą funkcją zapobiegającą gromadzeniu się pyłu, projektor MX825ST przedłuża optymalną wydajność dzięki odpychaniu kurzu, który może gromadzić się na tradycyjnych czujnikach, blokując sygnał podczerwieni i powodując migotanie, wyświetlanie w nieodpowiednich kolorach, a nawet wyłączanie.

Rozszerzenie możliwości sali lekcyjnej dzięki niskiemu stosunkowi odległości projektora od ekranu

Niezakłócona prezentacja bez ograniczeń przestrzennych

Projektor MX825ST oferuje duży ekran wyświetlanego obrazu z niewielkiej odległości przy współczynniku od 0,61 krótkiego rzutu, tym samym eliminując rozpraszające dla uczniów i nauczycieli cienie i oślepiające światło lampy. W ten sposób można swobodnie brać udział w lekcji i współpracować przed tablicą.

Tworzenie trwałych lekcji o wysokiej jakości obrazu

Bezkompromisowo wysoka jasność

MX825ST to projektor o wysokim poziomie jasności 3300 ANSI lumenów i rozdzielczości zapewniającej doskonałą wydajność projekcji, dzięki wyraźnym obrazom i ostrym tekstom widocznym nawet w jasnych salach wykładowych. Wysoka jasność zapewnia wyraźną treść przy wysokim adaptacyjnym natężeniu strumienia świetlnego. Pozwala to na włączenie światła, co jest przydatne do robienia notatek i interaktywnej współpracy podczas zajęć lekcyjnych.

Większe obrazy

Projektory edukacyjne BenQ oferują szeroki zakres rozdzielczości i wyświetlanych rozmiarów obrazu, tak aby zaspokoić różnorodne potrzeby danej sali lekcyjnej. Nasze ultrakrótkoogniskowe projektory edukacyjne, charakteryzujące się doskonałą jakością obrazu do 120 cali, zapewniają większą wszechstronność w sali lekcyjnej przy obniżonych kosztach eksploatacyjnych.

Perfekcyjna jakość obrazu dzięki technologii DLP

Długotrwała jakość obrazu

Dzięki uszczelnionej konstrukcji, która chroni czip DLP przed degradacją obrazu spowodowaną nadmiarem pyłu oraz przemysłowej trwałości technologii projekcji DLP, projektory edukacyjne BenQ są w stanie utrzymać długotrwałą jakość obrazu, eliminując zanik kolorów. W odróżnieniu od projektorów innego typu niż DLP, projektory edukacyjne BenQ zapewniają wysokiej jakości obraz o rezultacie równoważnym obrazom uzyskanym z zupełnie nowych projektorów po wymianie lampy.

Wysoki współczynnik wypełnienia pikseli DLP zapewnia doskonałą jakość obrazu

Projektory DLP BenQ odznaczają się wiodącym w swojej klasie wysokim współczynnikiem wypełnienia pikseli, minimalizując czarne obramowania wokół każdego piksela, co eliminuje niepożądany „efekt siatki” powszechnie obserwowany w projektorach innego typu niż DLP. Projektory edukacyjne BenQ zapewniają doskonałą jakość i klarowność tekstu w małym rozmiarze oraz drobnych detalach, dzięki czemu, zamiast pikselowanej grafiki, obraz jest pięknie odwzorowany.

Wyjątkowa czytelność dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu

Projektory edukacyjne BenQ wykorzystują natywną technologię DLP sterowanych cyfrowo mikroluster na chipie DMD, dlatego idealnie nadają się do wyświetlania tekstu, liczb i tabel powszechnie stosowanych w instrukcjach. Dzięki całkowitemu wyłączeniu odbijających mikroluster w celu uzyskania głębokich prawdziwych odcieni czerni, projektory edukacyjne BenQ charakteryzują się wysokim współczynnikiem kontrastu zapewniającym ostrą czytelność i wyraźną rozdzielczość w każdym subpikselu.

Intuicyjna konfiguracja

Niezawodnie dokładne w każdym oświetleniu otoczenia oprogramowanie PointWrite™ automatycznie kalibruje i zapisuje swoje ustawienia natychmiast po podłączeniu do portu USB komputera, zachowując gotowość do pracy bez ręcznej konfiguracji czy skomplikowanego szkolenia dla nauczycieli.

Obsługa gestów Windows

Projektory wyposażone w oprogramowanie PointWrite™ obsługują intuicyjne gesty systemu Windows, takie jak powiększanie i pomniejszanie lub przewijanie podczas przeglądania stron internetowych, zdjęć lub map Google. Wszystkie polecenia i gesty wielodotykowe są obsługiwane dla systemu Windows 8 i nowszych oraz przyszłych aplikacji.

Ułatwienie współpracy w środowisku BYOD (przynieś własne urządzenie)

Prosta i wygodna karta bezprzewodowa

Oprócz obsługi złącza MHL, projektory edukacyjne BenQ są gotowe do współpracy w środowisku BYOD (przynieś własne urządzenie) i tworzenia bardziej angażujących lekcji za pomocą bezprzewodowej karty QCast, która pozwala maksymalnie 4 uczestnikom na przesyłanie treści z inteligentnych urządzeń lub komputerów na duży ekran, wyświetlając je na 4 współdzielonych ekranach.

Optymalizacja inwestycji edukacyjnych

Ekskluzywna, innowacyjna technologia SmartEcoTM firmy BenQ inteligentnie reguluje moc świetlną i ulepsza możliwości DLP w zakresie oszczędzania energii, aby wydłużyć żywotność lampy zapewniającej bezkompromisową jasność i doskonałą jakość obrazu. Zmniejszając zużycie energii, technologia SmartEcoTM wydłuża żywotność lampy do 15 000 godzin, czyli 3 razy* dłużej niż w urządzeniach bez technologii SmartEcoTM . Tryb pustego ekranu Eco Blank dodatkowo zwiększa oszczędność energii dzięki automatycznemu przyciemnianiu mocy lampy w celu obniżenia mocy całkowitej o 70% podczas wygaszania projekcji.
* Żywotność lampy w trybie LampSave jest trzykrotnie dłuższa niż w trybie normalnym.

Ostre szczegóły w ciemnych scenach

Ekskluzywna technologia SmartEcoTM firmy BenQ inteligentnie dostosowuje moc światła w oparciu o wyświetlane treści, zwiększając kontrast w celu uzyskania bogatszych odcieni czerni i najlepszej możliwej jakości obrazu, szczególnie ważnej dla szczegółowych i dynamicznych ciemnych scen, takich jak zajęcia z astronomii.

Ułatwienie inteligentnej, wydajnej konserwacji projektorów

Kompatybilność sterowania przez sieć LAN

Projektory edukacyjne BenQ są kompatybilne z systemami sterowania Creston, AMX i PJ Link, zapewniając wygodną integrację systemu z różnymi zewnętrznymi komponentami i niższy koszt dzięki zcentralizowanej obsłudze wielu projektorów.

* Opracowany przez firmę Extron sterownik IP Link umożliwia monitorowanie, sterowanie i obsługę urządzenia przez sieć LAN, gdy zainstalowany jest kontroler MediaLink, interfejs kontrolny IP Link Ethernet lub inne urządzenie obsługujące IP Link. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.extron.com/driverdownloads.

Zcentralizowane zarządzanie wielu ekranów

Dzięki rozszerzonej funkcji wielodotykowej obsługiwanej piórem lub palcami można używać dwóch projektorów PointWrite™ w połączeniu z podwojeniem interaktywnej powierzchni projekcyjnej, tworząc ogromne nowe możliwości interaktywnej nauki w nowoczesnych cyfrowych salach lekcyjnych. W trybie tablicy QWrite nauczyciele mogą również uruchamiać różne aplikacje lub wyświetlać, sprawdzać i dodawać komentarze na dwóch monitorach.

Uproszczona instalacja

Regulacja rozmiaru ekranu

Projektory edukacyjne BenQ pozwalają na wygodne ustawienie rozmiaru ekranu poprzez menu ekranowe OSD, co znacznie oszczędza czas konfiguracji, eliminując konieczność fizycznej regulacji projektora, gdy czuły obraz wyświetlany z niewielkiej odległości nie jest precyzyjnie ustawiony w żądanym obramowaniu.

Klawisz szybkiego dostępu

Aby skonfigurować projektor, naciśnij klawisz skrótu „Quick Install” (Szybka instalacja) na pilocie zdalnego sterowania. Jest to znaczna oszczędność czasu dla menedżerów wykonujących wstępne prace instalacyjne projektorów.

Specyfikacja
Rozdzielczość:XGA
Jasność:3300 Alm
Kontrast:20000
Odległość wyświetlania | tryb szerokokątny|tele:*
Wymiary:296*120*239 mm
Ratio:0.61
Gwarancja na projektor:3 lata
Gwarancja na lampę:3 lata | 2000h
Czas pracy lampy:5000|10000|10000|15000 h (Normalny|Eco|SmartEco|Lamp Save)
inne:*
Rozmiar projekcji:60-120
Odległość wyświetlania | tryb szerokokątny/tele:*
Złącza:HDMI x 2 (HDMI-2 z MHL) | Wejście VGA x 2| Wyjście VGA x 1 |Wejście Kompozytowe RCA) x 1 | Wejście S-Video x 1| Wejście mini jack x 2 |Wejście Audio L|R(RCA) x 1| Wyjście mini jack x 1 | RJ45 x 1 |RS232 x 1 |USB typ A x1 |USB mini B x 1 | IR x 2
Bezpieczeństwo:Kensington Lock| Security Bar
Zużycie energii:Tryb Normalny 260W | Tryb Uśpienia w sieci LAN 2W.Tryb Uśpienia 0.5W
Napięcie zasilania:AC100V do 240V. 50Hz do 60Hz
Poziom hałasu:33|29 dBA (Tryb Normalny|Ekonomiczny)
Zawartość zestawu:Pilot + Baterie RCE013 x 1|Kabel Zasilający|Instrukcja Szybkiego Uruchomienia|Instrukcja użytkownika na CD|Karta Gwarancyjna
Głośniki:1x 10W
Wejścia HDMI:2 x HDMI (MHL x 2)
Waga:2.6 kg
Technologia:DLP
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout