Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

TurningPoint PREMIUM - 2 lata dla 1 pilota

nr SAP: G040602A054

45 zł brutto


37 zł netto
  • Licencja dwuletnia
  • Dotyczy programu Turning Point 8
  • Obsługuje ResponseWare
  • Obsługuje wszystkie rodzaje pilotów Turning Technologies
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: egzaminy, głosowanie, ewaluacja, narzędzia do ankiet, angażowanie uczestników, większa efektywność nauczania,

Licencja jest niezbędna do pracy z pilotami firmy TurningTechnologies i najnowszą wersją programu TurningPoint (wersja 8). Licencja pozwala również na zamienne korzystanie z pilotów ResponseCardQT 2oraz pilotów wirtualnych (aplikacja mobilna TurningPoint). Prezentowana cena dotyczy dwuletniej licencji dla jednego pilota. W przypadku zakupu np. 20 pilotów  cenę licencji należy pomnożyć razy 20 czyli przez ilość pilotów. Dostępne są również licencje na okres: 1, 3, 4, 5 lat. Cena uzależniona jest od ilości zakupionych pilotów oraz okresu trwania licencji.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout