Nowa seria monitorów Newline


Newline LYRA

LYRA otwiera nową linię monitorów Newline Interactive. System Android w tym modelu został zaktualizowany do najnowszej wersji 11, która gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo, szybkość działania i stabilność. Żywy i naturalny obraz został wydobyty, dzięki technologii Wide Color Gamut. Wbudowany filtr światła niebieskiego dba o komfort wzroku bez wpływu na wyświetlane barwy, a certyfikowana powłoka antybakteryjna – zabija 99,9% drobnoustrojów – sprawia, że można korzystać z monitora bez obaw o bezpieczeństwo. Do połączenia monitora z komputerem wystarczy jeden przewód, USB-C zapewnia dotyk, dźwięk, obraz i ładowanie urządzenia (Power Delivery 65 W). Newline LYRA dostępny jest aż w pięciu rozmiarach: 55, 65, 75, 86 i 98 cali.
Newline ELARA

Newline ELARA rozwija możliwości serii LYRA. Monitor, oprócz Wide Color Gamut, wykorzystuje certyfikowaną technologię Optical Bonding (zespolenie szyby zabezpieczającej z ekranem LED), co gwarantuje prawdziwy kąt widzenia 178o i jeszcze bardziej precyzyjny dotyk. ELARA jest gotowym systemem do prowadzenia zajęć w trybie zdalnym lub hybrydowym – została wyposażona w szerokokątną kamerę 4K, zestaw 8 mikrofonów oraz system audio 2.1 (głośniki 2 x 20 W i subwoofer 15 W). Monitor oferuje większą pamięć RAM (8 GB DDR4) i więcej miejsca na przechowywanie danych (128 GB). Został wyposażony dodatkowo w nowoczesny port SDM oraz czujniki obecności, które wprowadzają urządzenie w tryb uśpienia, gdy użytkownik nie przebywa w pobliżu ekranu. Dostępny w rozmiarach: 65, 75 i 86 cali.
Newline VEGA

Newline VEGA to wysokiej klasy rozwiązanie typ All-in-One łączące możliwości modelu ELARA z rewolucyjną technologią dotyku P-CAP i nowoczesnym, eleganckim designem. Połączenie Optical Bonding z technologią P-CAP gwarantuje najwyższą jakość obrazu i precyzję dotyku. Monitor interaktywny, wyposażony w szerokokątną kamerę 4K, system 8 mikrofonów oraz system audio 2.1 (głośniki 2 x 20 W i subwoofer 15 W), wyróżnia się elegancką 3-milimetrową ramą.


Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout