Bezpłatne szkolenie online „Poznaj monitor Newline RS”

Poznaj monitor TruTouch RS

Zapraszamy do udziału w praktycznym szkoleniu, na którym przedstawimy najnowszy monitor Newline RS oraz przypomnimy pozostałe modele. Zaprezentujemy funkcjonalności produktów w kontekście potrzeb i wymagań Twoich klientów. Spotkanie online odbędzie się 13 marca 2019 r., o godz. 10.00.

Szkolenie poprowadzi Jacek Dyśko, doświadczony Produkt Manager Agraf. Przed webinarium należy się zarejestrować za pomocą formularza. Jeżeli nie możesz wziąć udziału w prezentacji, to nic straconego – zapisani użytkownicy otrzymają nagranie z prezentacji.

Na spotkaniu dowiesz się:

  1.        Jakie funkcjonalności oferuje model Newline RS,
  2.        Czym różnią się poszczególne modele monitorów Newline,
  3.        Jak monitory Newline wspierają pracę użytkowników,
  4.        Jak rozbudować możliwości produktów dzięki dodatkowym akcesoriom.

Po prezentacji zaplanowana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy do rejestracji!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agraf Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi KRS 0000047031. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Powyższe składać można mailem rodo@agraf.com.pl lub poprzez www.agraf.com.pl/rodo lub na adres Agraf Sp. z o.o. Łódź 94-102 ul. Nowe Sady 2


	

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout