Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

IdeaMax

nr SAP: G540601A001

326 zł brutto


265 zł netto
  • Oprogramowanie do prowadzenia zajęć
  • Licencja bezterminowa
  • Przeznaczone do tablic interaktywnych lub monitorów
  • Platformy Windows / Mac / Android / iOs
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

IdeaMax

Oprogramowanie IdeaMax idealnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych.

Intuicyjny interfejs oraz proste ikony zwiększą wydajność podczas spotkań w firmie. Zapisywanie, udostępnianie, wysyłanie przygotowanych materiałów za pomocą jednego przycisku. Funkcja rozpoznawania pisma ręcznego zamieni wszystkie odręczne notatki w czytelny tekst. Oprogramowanie zarówno dla użytkowników platformy Windows, jak i MacOS. Funkcja nagrywania spotkania do pliku wideo lub audio. Funkcja adnotacji na dokumentach pakietu MS Office.

IdeaMaxIdeaMax

Nazwa programuRozmiar plikuData dodaniaSystem operacyjny / Pobierz
IdeaMax wersja 5160 MB03.10.2019  
Pobierz
W celu uzystkania licencji zarejestruj monitor Newline na stronie - > Rejestracja
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty powiązane

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout