Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Przystawka kopiująca Boxlight MimioCapture do MimioTeach

nr SAP: G670102A002

 • Technologia odczytu: *
 • Rozmiar aktywny: *
 • Rozdzielczość: *
 • Szybkość odczytu: *
 • Rozmiary fizyczne: *
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

System rejestrowania MimioCapture™ jest doskonałym uzupełnieniem technologii MimioTeach. Umożliwia on zapisywanie treści i rysunków z tablicy na komputerze w czasie prowadzenia lekcji, dzięki czemu Twoi uczniowie mogą lepiej się skupić i aktywnie uczestniczyć w zajęciach.

 • Możliwość swobodnej zamiany zwykłego markera na rysik MimioTeach – system automatycznie rozpoznaje aktualnie używane narzędzie.
 • Możliwość zapisu, edycji oraz wydruku notatek z tablicy dla uczniów w dowolnym momencie, w jednym z wielu formatów, w tym m.in. PDF, JPEG i HTML.
 • Możliwość dodawania rysunków uczniów do własnych notatek w czasie rzeczywistym.
 • Możliwość konwersji pisma odręcznego na tekst czcionkowy w dokumencie.
 • Możliwość wywoływania tych samych notatek dla różnych klas.
 • Możliwość tworzenia notatek dla nieobecnych uczniów.
 • Brak konieczności korzystania z projektora.

Ergonomiczne markery wraz z gąbką szybko się ładują, dzięki magnetycznej tacce, a jedno ładowanie wystarcza na ok. tydzień pracy. Tackę wystarczy zamontować na dowolnej tablicy i wkładać do niej markery oraz gumkę po zakończeniu pracy. Ładowanie odbywa się automatycznie i nie trzeba martwić się o wymianę baterii, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.


Twoi uczniowie mogą bardziej zaangażować się w zajęcia

MimioCapture automatycznie zapisuje zawartość tablicy, dzięki czemu Twoi uczniowie mają możliwość korzystania z materiałów oraz aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla uczniów, którzy byli nieobecni na zajęciach.

Łatwe i wygodne tworzenie lekcji

Dzięki rejestrowaniu notatek z tablicy oraz treści dodanych przez uczniów MimioCapture pozwoli Ci udoskonalić konspekty lekcji i poszerzyć proces nauczania.

Pisaki, markery i gąbka szybko się ładują dzięki magnetycznej tacce

Tacka MimioCapture, oferowana wyłącznie przez Mimio, jest łatwa w montażu na dowolnej tablicy z metalową obudową tylną. Jedno ładowanie ergonomicznych pisaków i markerów wystarcza na ok. tydzień pracy. Przybory te ładują się automatycznie po zakończeniu lekcji – wystarczy umieścić je w tacce. Brak konieczności wymiany baterii oznacza oszczędność czasu oraz mniejszą szkodliwość dla środowiska.

Nazwa programuWersjaData dodaniaSystem operacyjny/Pobiez
MimioStudio1104.07.2019

Pobierz
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout