Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Projektor BenQ TW 533

1 695 zł brutto


1 378 zł netto
  • Techn. DLP
  • Rozdz. WXGA
  • Jasność: 3300 Alm
  • Kontrast: 15000:1
  • Ratio: 1.55-1.86
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: rzutniki,
Doskonała jakość obrazu

Zaprezentuj treści w ostrej, rozdzielczości WXGA i ciesz się filmami Blu-ray, grami wideo i transmisją HD w pięknej, wysokiej jakości kontrastu bez zmniejszania skali lub kompresji. Natywna, rzeczywista rozdzielczość TW535 wynosi 1280 x 800 (WXGA).

Wysoki kontrast natywny dla doskonałej czytelności i subtelnych gradacji

Potężny kontrast natywny 15 000:1 jest zapewniany przez najnowocześniejszą technologię DLP, a całkowicie szklana soczewka optyczna zapewnia najwyższą klarowność, płynne i stopniowe zmiany kolorystyczne w średnich tonach oraz ostrą jak brzytwa czytelność w celu uzyskania atrakcyjnej komunikacji wizualnej na potrzeby firm.

Wysoka jasność

Projektor o wysokiej jasności 3300 lumenów umożliwia oglądanie obrazu w stosunkowo jasnym otoczeniu, a nawet w warunkach włączonego oświetlenia. Idealnie nadaje się do domowej rozrywki, ponieważ możesz oglądać gry sportowe i filmy z rodziną, obserwując jednocześnie jej radość.

Inteligentna funkcjonalność zapewniająca intuicyjną obsługę
Wiele wejść HDMI i VGA zapewniających uniwersalną łączność

Podwójne wejścia HDMI, dodatek do dwóch wejść VGA, zostały opracowane specjalnie z myślą o obsłudze wielu prezenterów i ich laptopów lub urządzeń bez powtórnych przemyśleń. Dzięki wielu wejściom uczestnicy spotkania, nauczyciele i uczniowie mogą błyskawicznie współpracować z sobą bez skomplikowanych adapterów i czasochłonnego wsparcia IT.

Pionowa korekcja zniekształcenia trapezowego dla idealnie wyrównanych obrazów

Funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego w widoku pionowym przeciwdziałająca efektowi trapezu profesjonalnie wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poza główną osią, na przykład na stole. Korekta zniekształcenia trapezowego umożliwia łatwe wyświetlanie idealnie wyrównanych obrazów z różnych lokalizacji.

Wygodne, zewnętrzne nóżki z regulacją

O wiele lepsze niż w przypadku projektorów z tylko jedną nóżką z regulacją, trzy nóżki z regulacją znacznie zwiększają elastyczność w wielu różnych salach konferencyjnych, a dodatkowe nóżki umieszczone na rogach lub projektorze ułatwiają ruch.

Zaprojektowane z myślą o wygodnym przenoszeniu pomiędzy pomieszczeniami

Elegancka, kompaktowa konstrukcja przemysłowa z szafką z wyrzeźbionym wzorem jest odporna na zabrudzenia i odciski palców, które mogą pojawiać się na niej podczas przenoszenia projektora z jednego pokoju do drugiego, a nowa intuicyjna klawiatura i układ pilota zdalnego sterowania ułatwiają dostosowanie obrazu do nowego pomieszczenia.

Większa oszczędność energii dzięki technologii SmartEco™ firmy BenQ
Maksymalna oszczędność energii dzięki ekskluzywnej technologii SmartEco™ firmy BenQ

Ekskluzywna technologia SmartEco firmy BenQ pozwala zoptymalizować możliwości oszczędzania energii DLP, jednocześnie zapewniając nieograniczoną jasność, jakość obrazu, zoptymalizowaną żywotność lampy przy jej mniejszej eksploatacji i minimalizację TCO (całkowitego kosztu utrzymania). SmartEco umożliwia korporacjom minimalizację poboru mocy przez lampę i kosztów jej utrzymania dzięki dynamicznym funkcjom oszczędzania energii.

Tryb SmartEco

Wykrywając wprowadzaną treść w celu określenia jasności wymaganej do uzyskania optymalnej wydajności kolorów i kontrastu, tryb SmartEco zmniejsza moc lampy przy jednoczesnym zapewnieniu bezkompromisowej, najlepszej jakości obrazu.

Tryb LampSave

Mniejsza liczba wymian i konserwacji lamp przekłada się na niższe koszty utrzymania. Tryb LampSave umożliwia dynamiczną regulację mocy lampy w zależności od treści w celu wydłużenia żywotności lampy projektora do 50% w porównaniu z trybem normalnym.

Zawsze gotowy do prezentacji dzięki łatwej konfiguracji i konserwacji
Górne drzwiczki zapewniające szybki dostęp do lampy w celu jej wydajnej wymiany

Umieszczone wygodnie u góry, łatwe w otwieraniu drzwiczki lampy umożliwiają szybki dostęp do lampy, jej konserwację i wymianę, zapewniając nieprzerwaną produktywność, bez względu na to, czy projektor jest ustawiony na stole, czy też zamontowany na suficie w salach konferencyjnych. Drzwiczki zapewniające szybki dostęp do lampy znacznie skracają okresy przestoju, eliminując konieczność odinstalowywania zamontowanych projektorów, co sprawia, że wymiana lampy jest szybka i prosta.

Dostęp do funkcji instalacyjnych za jednym dotknięciem

Sprytnie przeprojektowany, nowy pilot wyposażony jest w specjalny przycisk szybkiej instalacji, który umożliwia natychmiastowy i bezpośredni dostęp do funkcji przyjaznych instalacji, takich jak wzorzec testowy i Keystone bez wybierania zagnieżdżonych menu w menu ekranowym.

Projektory DLP® firmy BenQ
Doskonała i długotrwała jakość obrazu dzięki technologii projekcji DLP

Cyfrowe przetwarzanie światła (DLP), technologia, której w 2015 r. przyznano nagrodę Akademii Filmowej za zasługi (statuetkę Oscara®), to czołowa technologia projekcyjna wykorzystywana w 90% światowych kin cyfrowych, z tego w 100% kin IMAX. Technologia DLP dominuje na światowym rynku projektorów, posiadając ponad 50% udziałów. BenQ jest obecnie najlepiej sprzedającą się marką urządzeń DLP.

Dokładne

Projektory DLP firmy BenQ wytwarzają najbardziej intensywne i realistyczne kolory oraz żywe obrazy. Łączy również pionierskie innowacje firmy BenQ, takie jak wymienne sześciosegmentowe koła kolorów, z technologią DLP BrilliantColor™.

Długotrwałe

Niewiarygodnie wytrzymałe mikrozwierciadła z czipem DLP i niemal uszczelniony mechanizm silnika DLP oznaczają, że projektory DLP firmy BenQ przetrwają próbę czasu bez utraty jakości obrazu. Eliminując gromadzenie się pyłu i uszkodzenia cieplne, projektory BenQ błyszczą rok po roku i wyglądają tak dobrze, jak nowe, dzięki prostej wymianie lampy.

Ostre jak brzytwa

Projektory DLP firmy BenQ, wyróżniane przez krytyków za ich najwyższy w branży kontrast, zapewniają również elegancką i najwyższą ostrość, a co za tym idzie krystaliczne detale i czytelny tekst, maksymalizując współczynnik wypełnienia poszczególnych pikseli i wykorzystując ekskluzywną technologię SmartEco™ firmy BenQ.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty powiązane

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout