Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Projektor BenQ TH534

nr SAP: G230101E018

  • Techn. DLP
  • Rozdz. Full HD
  • Jasność: 3300 Alm
  • Kontrast: 15000:1
  • Ratio: 1.37-1.64
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: rzutniki,

Idealny do codziennej projekcji filmów


Dostosowany do potrzeb klienta, zapewniając prostą i niezawodną pracę w domu dzień po dniu, BenQ TH534 łączy w sobie jasność obrazu o dużej jakości, intuicyjną obsługę i wygodną łączność cyfrową z pozytywnymi dla środowiska oszczędnościami energii.

KLUCZOWE FUNKCJE


    Wysoka jasność 3300 lumenów ANSI zapewnia olśniewającą jakość
    Wysoki współczynnik kontrastu 15 000:1 gwarantuje doskonałą czytelność
    Dwa wejścia HDMI zapewniają łączność cyfrową z wieloma platformami
    Prosta konfiguracja, intuicyjna obsługa i bezproblemowa konserwacja
    Ekologiczny - dzięki 10 000 h trwałości lampy (tryb Smart Eco)

Funkcja TH530

Doskonała jakość obrazu

Zobacz obraz w rozdzielczości full HD 1080p i ciesz się filmami Blu-ray, grami wideo i transmisją HD w pięknej, wysokiej jakości bez obniżania parametrów oraz kompresji. Rozdzielczość rzeczywista projektora TH534 wynosi 1920 x 1080

Funkcja TH530
Obraz w rozdzielczości innej niż full HD                          Obraz w rozdzielczości 1920 x 1080
Niska jakość obrazu                     Idealna jakość obrazu
(Zdjęcia symulowane)

Wysoka jasność

Projektor o wysokiej jasności 3300 lumenów umożliwia oglądanie obrazu w stosunkowo jasnym otoczeniu, a nawet w warunkach włączonego oświetlenia. Idealnie nadaje się do domowej rozrywki, możesz grać w gry oraz oglądać filmy bez potrzeby zasłaniania okien w pomieszczeniu.

Wysoki rzeczywisty kontrast dla doskonałej czytelności i subtelnych gradacji

Potężny kontrast 15 000:1 jest zapewniany przez najnowocześniejszą technologię DLP, a całkowicie szklana soczewka optyczna zapewnia najwyższą klarowność, płynne i stopniowe zmiany kolorystyczne w średnich tonach oraz ostrą jak brzytwa czytelność w celu uzyskania atrakcyjnej jakości obrazu.

Inteligentna funkcjonalność zapewniająca intuicyjną obsługę

Wiele wejść HDMI i VGA zapewniających uniwersalną łączność

Podwójne wejścia HDMI, dodatkowo dwa wejścia VGA, zostały opracowane specjalnie z myślą o obsłudze wielu urządzeń. Nie ma potrzeby używania skomplikowanych adapterów i czasochłonnego przełączania kabli.

ms531

Pionowa korekcja zniekształcenia trapezowego

Funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego w pionie, przeciwdziałająca efektowi trapezu i wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poniżej osi ekranu. Przenoszenie projektora w róze miejsca nie stanowi żadnego problemu.

ms531

Wygodne, zewnętrzne nóżki z regulacją

O wiele lepsze niż w przypadku projektorów z tylko jedną nóżką, trzy nóżki znacznie zwiększają elastyczność w wielu różnych miejscach projekcji.

ms531

Zaprojektowany z myślą o wygodnym przenoszeniu pomiędzy pomieszczeniami

Elegancka, kompaktowa konstrukcja obudowy jest odporna na zabrudzenia i odciski palców, które mogą pojawiać się na niej podczas przenoszenia projektora z jednego pokoju do drugiego, a nowa intuicyjna klawiatura i układ pilota zdalnego sterowania ułatwiają dostosowanie obrazu do nowego pomieszczenia.

Większa oszczędność energii dzięki technologii SmartEco™ firmy BenQ

Maksymalna oszczędność energii

Ekskluzywna technologia SmartEco firmy BenQ pozwala zoptymalizować możliwości oszczędzania energii DLP, jednocześnie zapewniając nieograniczoną jasność, jakość obrazu, zoptymalizowaną żywotność lampy przy jej mniejszej eksploatacji i minimalizację TCO (całkowitego kosztu utrzymania). SmartEco umożliwia minimalizację poboru mocy przez lampę i kosztów jej utrzymania dzięki dynamicznym funkcjom oszczędzania energii.

Tryb SmartEco

Wykrywając wyswietlaną treść w celu określenia jasności wymaganej do uzyskania optymalnej wydajności kolorów i kontrastu, tryb SmartEco zmniejsza moc lampy przy jednoczesnym zapewnieniu bezkompromisowej, najlepszej jakości obrazu.

TH534
TH530


Tryb normalny

Moc projektora 270 W

Średni pobór mocy

TH534


Tryb SmartEco

Ulepszone szczegóły w ciemnych scenach

Średni pobór mocy 220 W

(Źródło: biała księga firmy Philips z 2010 r.)

Tryb LampSave

Mniejsza liczba wymian i konserwacji lamp przekłada się na niższe koszty utrzymania. Tryb LampSave umożliwia dynamiczną regulację mocy lampy w zależności od treści w celu wydłużenia żywotności lampy projektora do 50% w porównaniu z trybem normalnym.

Zawsze gotowy do działania dzięki łatwej konfiguracji i konserwacji

Górne drzwiczki zapewniające szybki dostęp do lampy w celu jej szybkiej wymiany

Umieszczone wygodnie u góry, łatwe w otwieraniu drzwiczki lampy umożliwiają szybki dostęp do lampy, jej konserwację i wymianę, zapewniając nieprzerwane działanie, bez względu na to, czy projektor jest ustawiony na stole, czy też zamontowany na suficie. Drzwiczki zapewniające szybki dostęp do lampy znacznie skracają okresy przestoju, eliminując konieczność odinstalowywania zamontowanych projektorów, co sprawia, że wymiana lampy jest szybka i prosta.

ms531

Dostęp do funkcji instalacyjnych za jednym dotknięciem

Sprytnie przeprojektowany, nowy pilot wyposażony jest w specjalny przycisk szybkiej instalacji, który umożliwia natychmiastowy i bezpośredni dostęp do funkcji przyjaznych instalacji, takich jak wzorzec testowy i korekta trapezu, bez szukania opcji w menu ekranowym.

ms531

Projektory DLP® firmy BenQ

Doskonała i długotrwała jakość obrazu dzięki technologii projekcji DLP

Cyfrowe przetwarzanie światła (DLP), technologia, której w 2015 r. przyznano nagrodę Akademii Filmowej za zasługi (statuetkę Oscara®), to czołowa technologia projekcyjna wykorzystywana w 90% światowych kin cyfrowych, z tego w 100% kin IMAX. Technologia DLP dominuje na światowym rynku projektorów, posiadając ponad 50% udziałów. BenQ jest obecnie najlepiej sprzedającą się marką urządzeń DLP.

Dokładne

Projektory DLP firmy BenQ wytwarzają najbardziej intensywne i realistyczne kolory oraz żywe obrazy. Łączy również pionierskie innowacje firmy BenQ, takie jak wymienne sześciosegmentowe koła kolorów, z technologią DLP BrilliantColor™.

ms531

Długotrwałe

Niewiarygodnie wytrzymałe mikrozwierciadła z czipem DLP i niemal uszczelniony mechanizm DLP oznaczają, że projektory DLP firmy BenQ przetrwają próbę czasu bez utraty jakości obrazu. Eliminując gromadzenie się pyłu i uszkodzenia cieplne, projektory BenQ działają rok po roku i wyglądają tak dobrze, jak nowe, dzięki prostej wymianie lampy.

ms531

Ostre jak brzytwa

Projektory DLP firmy BenQ, wyróżniane przez krytyków za ich najwyższy w branży kontrast, zapewniają również elegancką i najwyższą ostrość, a co za tym idzie krystaliczne detale i czytelny tekst, maksymalizując współczynnik wypełnienia poszczególnych pikseli i wykorzystując ekskluzywną technologię SmartEco™ firmy BenQ.Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout