Oprogramowanie GlobiCollaborate

Indeks: G480102F002

  • Umożliwia zapisywanie i analizę danych z 8 Labdisc jednocześnie
  • Współpracuje z Windows
  • Polska wersja językowa
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
GlobiCollab pozwala nauczycielom i uczniom wyświetlać, analizować i kontrolować dane jednocześnie z 8 Labdisc na jednym komputerze.

Oprogramowanie wyświetli oddzielny wykres z pomiarami dla każdego podłączonego dysku oraz jeden uśredniony dla wszystkich pomiarów. Uczniowie mogą w prosty sposób porównywać pomiary przeprowadzone w różnych warunkach,(np. proces produkcji tlenu podczas fotosyntezy przy zastosowaniu różnych barw/kolorów światła) i na bazie zebranych danych formułować samodzielne wnioski. GlobiCollab eliminuje konieczność posiadania komputera dla każdej pary lub grupy – wystarczy jeden komputer oraz monitor interaktywny/projektor do prezentacji pomiarów dla całej klasy.

GlobiCollab - jak działa w praktyce?GlobiCollab posiada również szereg funkcji znanych z podstawowej wersji oprogramowania, takich jak eksport pomiarów do pliku Excel, adnotacje (tekstowe lub w postaci zdjęcia), wycinanie zaznaczonych fragmentów, znaczniki (dają nam szczegółowe informacje o pomiarze danym fragmencie wykresu) czy funkcje matematyczne.

Oprogramowanie także oferuje możliwość pracy w terenie – po powrocie do szkoły dane zapisane na wew. pamięci Labdisc mogą zostać przesłane do oprogramowania GlobiCollab i posłużyć do głębszej analizy.
Czym jest Labdisc?


Globisens - Wprowadzenie


Globisens w terenieGlobisens - Pole Magnetyczne

Globisens - Doświadczenie z Piłką

Globisens – Prawo Boyle’a


Globisens - Eksperymenty z Dźwiękiem


Labdisc w kosmosie

Laboratorium Labdisc - Jak zacząć, żeby zacząć?


Pierwsza Lekcja z Labdisc „Woda Niezwykła Substancja”


GlobiLab

Opis programuRozmiarData System operacyjny
NOWOŚĆ Oprogramownaie GlobiCollaborate

Polska wersja językowa
75 MB26.05.2020

 Pobierz


Pobierz instrukcję GlobiCollaborate
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout