Projektor instalacyjny laserowy BenQ LU950

Indeks: G230104D002

  • Techn. DLP LASER
  • Rozdz. WUXGA (1920 x 1200)
  • Jasność: 5000 Alm
  • Kontrast: 3000000:1
  • Ratio: 1.36-2.18
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Projektor laserowy do instalacji WUXGA, 5000 lumenów | LU950

Trwała perfekcja lasera BlueCore i elastyczność instalacji dla firm

Projektor BenQ LU950 generuje intensywną, zasilaną laserem jasności BlueCore zapewniającą 20 000 godzin bezobsługowej pracy oraz wykorzystuje trwałą jakość obrazu DLP i ostrą jak brzytwa rozdzielczość WUXGA, aby zapewnić imponującą komunikację wizualną. Dzięki wyjściu HDMI do zastosowania w wielu ekranach i wszechstronnej elastyczności instalacji rozszerzonego poziomemu i pionowemu przesunięcia obrazu (lens shift), dużemu zoomowi, projekcji 360°, cyfrowej zmianie rozmiaru i pamięci obrazu, projektor LU950 profesjonalnie spełnia wymagające standardy korporacyjne.

Typ
DLP Laser

Jasność
5000 Alm

Rozdzielczość
WUXGA (1920 x 1200)

Kontrast
3000000:1

Technologia laserowa BlueCore

Technologia laserowa BlueCore

Rewolucyjna technologia laserowa BlueCore


BenQ, światowa marka numer jeden w dziedzinie technologii DLP, rozszerza swoją pełną gamę innowacyjnych projektorów laserowych BlueCore o model LU950, który za pomocą instalacji soczewek stałych umożliwia skuteczną komunikację wizualną podczas spotkań firmowych i w obiektach publicznych.

Doskonała jasność

Precyzyjne, wysokowydajne źródło światła laserowego


Regulacja bez odchyleń diod laserowych BlueCore zwiększa strumień świetlny do tunelu świetlnego, poprawiając wydajność świetlną do 5000 lumenów.

Projektor Benq LU950 doskonała jasność

Doskonałe działanie

Dodatkowe żółte koło kolorów


Podwójne zsynchronizowane koła kolorów BlueCore wykorzystują dodatkowy segment żółty, stymulujący precyzyjne widma optyczne barw RGBY w celu uzyskania optymalnej wydajności chromatycznej.

Projektor Benq LU950 doskonała jasność

Doskonała trwałość

Hermetycznie uszczelniony chip DLP


Czip DLP, składający się z ponad dwóch milionów mikroluster, które odbijają czyste światło przez koło kolorów, jest hermetycznie uszczelniony, aby wytrzymać ciepło przez ponad 100 000 godzin bez degradacji.

Projektor Benq LU950 doskonała jasność

Długotrwała, najwyższa jakość obrazu

Technologia DLP zapewniająca trwałe, żywe kolory


Projektory laserowe BenQ BlueCore bazują na absolutnej niezawodności konstrukcji 1-chipowego projektora DLP. Wysoce wytrzymały chip DLP może pracować ponad 100 000 godzin bez degradacji, zapewniając realistyczne kolory i perfekcyjnie czytelny tekst w niezliczonych zastosowaniach.


Projektor Benq LU950 - technologia DLP

Rozdzielczość WUXGA zapewniająca większą szczegółowość i rozszerzone treści

Dzięki imponującej rozdzielczości natywnej WUXGA (1920x1200), która jakością znacznie przewyższa rozdzielczość full HD 1080p, projektor laserowy BlueCore BenQ LU950 oferuje większą szczegółowość i oszałamiającą klarowność przy wyświetlaniu obrazów o wysokiej rozdzielczości.

Żywa klarowność o wysokiej jasności przy jasnym naturalnym oświetleniu otoczenia

Projektor LU950 o jasności 5000 lumenów pozwala osobom przedstawiającym i uczestnikom na prowadzenie prezentacji w wygodnie oświetlonych średnich salach konferencyjnych, zapewniając bezkompromisową debatę, współpracę, możliwość robienia notatek i interakcję w celu osiągnięcia jak najbardziej produktywnych spotkań. Wysoka luminancja zapewnia profesjonalną jakość obrazu dla instalatorów, tym samym spełniając surowe normy przedsiębiorstwa.

Ultrawysoki kontrast dzięki zastosowaniu lasera

Projektor laserowy LU950 tworzy uderzająco przejrzyste obrazy o bardzo wysokim, natywnym współczynniku kontrastu 10 000:1 w celu zapewnienia prawdziwych głębokich odcieni czerni, żywych, bogatych kolorów i subtelnych detali. Projektor LU950 cechuje również szybka reakcja, niewymagająca włączania lub wznawiania pracy z wygaszania w prawdziwej czerni, co zapewnia elastyczność działania.

Cyfrowe wyjście HDMI do projekcji na wielu ekranach

W dużych salach konferencyjnych mieszczących 50-80 uczestników, wiele ekranów projekcji zapewnia publiczności lepsze wrażenia podczas oglądania. Konwencjonalne projektory posiadają wyjście analogowo-sygnałowe VGA, za pośrednictwem którego sygnał może ulec zanikowi z powodu odległości transmisji. Projektor BenQ LU950 oferuje doskonały sygnał cyfrowy za pośrednictwem wyjścia HDMI bezpośrednio z projektora do projektora lub innego urządzenia wyświetlającego HDMI bez degradacji jakości sygnału.


BenQ LU950 cyfrowe wejście hdmi

Obrazowanie rentgenowskie DICOM

DICOM (cyfrowe obrazowanie i komunikacja w branży medycznej) to standard w zakresie obsługi, przechowywania, drukowania i przekazywania informacji obrazowania medycznego. Tryb symulacji DICOM idealnie nadaje się do oglądania zdjęć medycznych w skali szarości, takich jak zdjęcia rentgenowskie, z zaawansowanym poziomem skali szarości w celach szkoleniowych i edukacyjnych.

Doskonała elastyczność montażu

Projekcja z możliwością obrotu o 360o


Model BenQ LU950 można przechylać w pionie pod dowolnym kątem, co umożliwia projekcję na sufitach, ścianach, podłogach czy tablicach informacyjnych ustawionych pod kątem w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb projekcyjnych.

BenQ LU950 cyfrowe wejście hdmi

Duży zoom i przesunięcie obrazu
(lens shift zapewniające elastyczną instalację)

Szeroki zakres zmiany wielkości obrazu (zoom) oraz poziome/pionowe systemy przesunięcia obrazu (lens shift) w projektorze LU950 mogą doskonale wyrównywać obrazy w każdym wymagającym miejscu, na przykład gdy w miejscu montażu na suficie znajdują się światła lub otwory wentylacyjne. Przesunięcie obrazu może spowodować przesunięcie wyświetlanych obrazów o 60% wysokości ekranu w górę i w dół lub o 23% szerokości ekranu w lewo i w prawo. Funkcja 1,6-krotnego powiększenia z dużym zoomem oferuje szeroki zakres odległości rzutu, co znacznie zwiększa elastyczność instalacji w zakresie różnych opcji montażu w różnych publicznych przestrzeniach wyświetlania.

BenQ LU950 cyfrowe wejście hdmi

Cyfrowa funkcja zmniejszania i obracania obrazów

Cyfrowe funkcja zmniejszanie i obracania obrazów pozwala instalatorom zmniejszać obraz do 75% oryginalnego rozmiaru w przyrostach co 0,5% za pomocą menu ekranowego OSD. Obraz można również przesuwać, dzięki czemu instalatorzy nie muszą fizycznie ponownie instalować lub dostosowywać projektora, jeśli obraz nie jest dokładnie wyrównany do żądanej klatki i miejsca.

Pamięć obrazu

Funkcja pamięci obrazu pomaga instalatorom zapisać pięć zestawów ustawień obrazu, które można przywołać indywidualnie, skracając czas instalacji, a nawet eliminując konieczność ponownej instalacji lub regulacji, gdy projektor znajduje się w tym samym środowisku z różnymi formatami źródeł obrazu lub proporcjami obrazu.

Przewodowe zdalne sterowanie

Przewodowe zdalne sterowanie oferuje instalatorom projektorów i menedżerom IT dodatkową wygodę konfiguracji i łatwość obsługi. Dodatkowa funkcja przewodowego sterowania sprawia, że urządzenie jest niezawodnym wyborem do regulacji instalacji projektora.

BenQ LU950 przewodowe zdalne sterowanie

Ustawienie identyfikatora projektora zdalnego sterowania umożliwiające niezależne sterowanie

Instalatorzy i menedżerowie IT mogą przypisać konkretny identyfikator pilota do każdego projektora, unikając zakłóceń sygnału i niezamierzonych zmian podczas instalacji wielu projektorów w obiekcie.

BenQ LU950 ustawienie identyfikatora projektora zdalnego sterowania

Konstrukcja z uchwytami na dolnej powierzchni

Projektor LU950 został wyposażony w uchwyty na dolnej powierzchni, które ułatwiają i zabezpieczają transport projektora podczas instalacji lub przenoszenia go z jednego miejsca do drugiego.

BenQ LU950 konstrukcja z uchwytami na dolnej powierzchni

Środek ciężkości na dole obudowy

Niewielki, ale pomocny detal — dolna część projektora jest oznaczona środkiem ciężkości, co jeszcze bardziej ułatwia jego instalację.

BenQ LU950 - środek ciężkości na dole obudowy

Trwała niezawodność

Poziom ochrony DustGuardTM Pro IP5X dla doskonałej ochrony przed pyłem. Uszczelniony mechanizm.


Projektor laserowy BenQ LU950 jest wyposażony w uszczelnione moduły laserowe i źródła światła do ochrony chipu układu DMD, czujnika koła kolorów, zespołu laserowego i innych elementów optycznych. Skutecznie eliminuje to awarie czujników koła kolorów, widoczne plamy na zdjęciach oraz zanik kolorów, co znacznie obniża koszty serwisu i okres przestoju. Konstrukcja przeszła pomyślnie test w komorze pyłowej na międzynarodowy stopień odporności na pył IP5X.

BenQ LU950 - trwała niezawodność

Czujnik przeciwdziałający gromadzeniu się pyłu — odporny na tworzenie się pyłu

Dzięki zastosowaniu czujników koła kolorów z doskonałą funkcją zapobiegającą tworzeniu się pyłu, projektor BenQ LU950 przedłuża optymalną wydajność dzięki odpychaniu kurzu, który może gromadzić się na tradycyjnych czujnikach, blokując sygnał podczerwieni i powodując migotanie, wyświetlanie w nieodpowiednich kolorach, a nawet wyłączanie. Długotrwała wydajność — 20 000 godzin pracy Projektory laserowe BenQ BlueCore gwarantują 20 000 godzin doskonałej jakości i wydajności obrazu. Źródło światła laserowego jest odporne na zanik kolorów w miarę upływu czasu, dzięki czemu projektory laserowe BenQ są idealne do prezentacji korporacyjnych lub zastosowań wystawienniczych, które wymagają wysokiej wydajności kolorów i niezawodnej jakości projekcji. Tryb pracy na dużych wysokościach na podwyższonych terenach Projektor LU950 jest wyposażony w zintegrowany czujnik ciśnienia powietrza i w inteligentny tryb pracy na dużych wysokościach automatycznie ostrzegający użytkowników o uruchomieniu wydajnego chłodzenie w celu zapewnienia właściwej temperatury urządzenia w rozrzedzonej atmosferze.

Niski koszt utrzymania

Światło laserowe to na przestrzeni czasu wartość dodana


Projektory BenQ BlueCore są wyposażone w źródło światła lasera gwarantujące 20 000 godzin bezobsługowej pracy, co stanowi ogromne oszczędności kosztów na wymianie lampy i konserwacji. W oparciu o średni okres użytkowy jasności typowych lamp o długiej żywotności, wartość lasera BlueCore przewyższa wartość 10, jeśli chodzi o wymianę lamp w całym okresie eksploatacji projektora.

Skalowalność rozwiązań do prezentacji bezprzewodowej

Jeden przycisk, aby uruchomić bezprzewodową prezentację o rozdzielczości full HD


BenQ InstaShowTM WDC10 to jedyne rozwiązanie umożliwiające bezprzewodową prezentację bez dodatkowego oprogramowania prowadzoną przez 16 osób z różnych urządzeń. Urządzenie Plug and Play nie wymaga instalacji sterownika i jest kompatybilne z każdym systemem operacyjnym lub platformą sprzętową, dzięki czemu osoby prowadzące mogą bezprzewodowo przekazywać sobie głos, zapewniając bezproblemowe prezentacje zwiększające efektywność spotkań.
*Wymagania dotyczące kompatybilności: Porty USB/HDMI w laptopie źródłowym i wejście HDMI w urządzeniu wyświetlającym.


BenQ LU950 - trwała niezawodność

Kompatybilność z wysoce zintegrowanym systemem sterowania i zarządzania siecią

Kompleksowa kompatybilność systemu sterowania


Projektor LU950 jest kompatybilny z wiodącymi systemami sterowania, w tym z systemem Extron, Crestron, AMX i PJ-Link do sterowania przez sieć LAN, co ułatwia integrację z korporacyjną infrastrukturą sieciową. Kiedy nie jest dostępna infrastruktura sieci LAN, projektor LU950 obsługuje również standard RS-232 zapewniający niezawodną instalację dalekiego zasięgu do 15 metrów.

Centralne sterowanie za pomocą oprogramowania BenQ MDA

Oprogramowanie administratora wielu ekranów BenQ (MDA) zapewnia wydajne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym zautomatyzowane procedury otwierania i zamykania w przestrzeniach publicznych, zdalnie sterowane włączanie i wyłączanie zasilania oraz harmonogramowanie dla instytucji i korporacji.

Kompatybilność HDBaseT

Nowoczesne złącze HDBaseT łączy w jednym kablu CAT5 wideo, audio i sygnały sterujące urządzeniem z wielu źródeł, w tym komputerów PC, laptopów, kamer i Blu-ray, zapewniając bezproblemową transmisję na duże odległości do 100 metrów.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout