Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

BenQ W1210ST

nr SAP: G230107B008

  • Technologia DLP
  • Rozdzielczość Full HD
  • Jasność 2 200 ANSI Lumenów
  • Kontrast 15 000:1
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: rzutniki,

Nowa Era Grania na Dużym Ekranie

Witamy w nowej erze grania w swoje ulubione gry wideo na dużym ekranie. BenQ W1210ST został zaprojektowany dla graczy, aby cieszyć się zupełnie nowymi doznaniami. Zapierające dech w piersiach projekcje Full HD 1080p z kołem kolorów 6X RGBRGB, które zapewnia realistyczne kolory dedykowane do gier. Bardzo niski Input Lag zapewnia brak opóźnień a unikalne tryby gry zapewniają graczom świetną płynność i niesamowite wrażenia. Wbudowane głośniki 10W z technologią CinemaMaster Audio+ wzmocnią emocje w grach. BenQ W1210ST przynosi niespotykaną dotąd przyjemność z grania na dużym ekranie

KLUCZOWE FUNKCJE

  • Natywna jakość obrazu Full-HD 1080p
  • Najniższy Input Lag dla płynnego grania
  • Unikalny tryb Game Mode/ Game Bright Mode polepszający widoczność ciemnych scen
  • Spektakularna jakość kolorów dzięki zoptymalizowanemu, 6-cio krotnemu kole kolorów RGBRGB dla gier wideo
  • Krótka Projekcja: 100 cali przekątnej obrazu z 1.5 metra odległości
  • Wbudowane Głośniki 10Wx2 z systemem BenQ CinemaMaster Audio Enhancer

Zaprojektowany do przenoszenia gier wideo na duży ekran

Czas na bardziej wciągające gry na dużym ekranie! Doświadcz bogatych wrażeń w grach dzięki niezwykłemu ekranowi, aby wypełnić pole widzenia za pomocą modelu W1210ST firmy BenQ, projektora do domowej rozrywki zaprojektowanego dla gier wideo. Dzięki wyjątkowym kolorom, niskiemu opóźnieniu wejścia, dostosowanym trybom gry, wbudowanym głośnikom i łatwej instalacji model W1210ST rozszerza świat gier i sprawia, że jesteś naprawdę W grze!

Technologia BenQ CinematicColor™
Zobacz wspaniały obraz CinematicColor™

Technologia CinematicColor™ zapewnia dokładność kolorów Rec.709 HDTV, uwydatniając optymalne kolory w celu precyzyjnego zwiększenia jakości obrazu. Technologia koła kolorów RGBRGB z 6-krotną prędkością i wysoki natywny współczynnik kontrastu ANSI umożliwiają uzyskanie niewiarygodnej wydajności obrazu ze szczegółowymi, ostrymi i wyraźnymi elementami wizualnymi, by zapewnić przyjemność z oglądania filmów w kinie domowym.

CinematicColor™ prezentuje kolory zgodnie z zamysłem reżyserów

Tylko prawdziwe kolory powodują głębokie uczucia

Rec.709 dla dokładności koloru

Rec.709 to międzynarodowy standard HDTV, który odtwarza kolory w sposób zamierzony przez reżyserów. Model W1210ST firmy BenQ zapewnia ponad 96% pokrycia Rec.709 w celu uzyskania autentycznej dokładności kolorów dla wyrafinowanej reprodukcji kolorów.

Koło kolorów RGBRGB z 6-krotną prędkością

Ze wszystkich elementów projektora DLP koło kolorów ma największy wpływ na kolor. Osiągnięcie idealnej równowagi pomiędzy dokładnością i jasnością kolorów wymaga wysokiej precyzji i rygorystycznej kontroli jakości. Ponieważ nawet różnice w nanometrach powodują znaczne różnice w zakresie spektrum kolorów, tryb BenQ CinematicColor™ wykorzystuje precyzyjne referencje na poziomie nanometrów, w celu przetestowania ponad 20 kombinacji kąta i powłoki koła kolorów. Każde koło kolorów jest starannie wytwarzane z powłok o wysokiej czystości koloru, aby wypełnić wymagania standardu gamy kolorów Rec. 709 i odwzorować prawdziwe kolory hollywoodzkich filmów.

BenQ Rec. 709

Inne

Certyfikowana kalibracja ISFccc®

Wykorzystując certyfikowaną kalibrację ISFccc®, która jest bardzo ceniona przez Imaging Science Foundation, obraz i wydajność kolorów można dostosować do każdego miejsca, wraz z gotowymi trybami balansu światła dla dnia i nocy.

Przenoszenie gier wideo na duży ekran
1. Bardzo szybka reakcja dla intensywnego i płynnego grania

Reakcja wideo jest najważniejszym kryterium dla graczy, a model W1210ST to pierwszy na świecie projektor do gier z małym opóźnieniem wejścia, które wynosi 16,67 ms. Doświadcz zapierających dech w piersiach emocji i szybko reaguj na w grach sportowych. Model W1210ST szczyci się także mikrosekundowym czasem reakcji pikseli DMD w celu uniknięcia niepożądanego rozmycia ruchu, dzięki czemu gracze mogą pożegnać się z nieznośnym opóźnieniem i powitać naszą zaawansowaną technologię małego opóźnionego opóźnienia wejścia. Bez względu na to, czy grasz na konsoli Xbox One, PS4™ czy Wii U™, otrzymasz pełną kontrolę nad szybką reakcją, szczególnie w przypadku gier, w których czas odgrywa najważniejszą rolę, takich jak wyścigi, gdzie precyzyjne przyspieszanie i hamowanie pozwala być liderem. Szybka reakcja, opracowana przez firmę BenQ, może nawet sprawić, że będziesz w stanie zwyciężyć w grze w ostatniej chwili, umieszczając Cię w chwytającej za serce rozgrywce, a nie tylko umożliwiając granie.

więcej

Jak sprawiamy, że możesz grać na dużym ekranie
Lepszy, ekskluzywny algorytm przyspiesza przetwarzanie wideo

Model W1210ST skutecznie skraca czas przetwarzania dzięki unikalnemu algorytmowi, co skutkuje szybszym wyświetlaniem i niższym opóźnieniem wejścia. Gracze mogą uniknąć opóźnień w wyświetlaniu i rozmycia ruchu dzięki szybkiej reakcji.

Zaawansowana technologia DLP reaguje szybciej

Zaawansowana technologia DLP, wykorzystana w modelu W1210ST i wbudowane urządzenie Digital Micromirror Device (DMD) potrzebują tylko mikrosekund, aby szybko zmienić kąty zwierciadeł na chipie. Czas odbicia obrazu jest 1000 razy krótszy niż w przypadku projektorów 3LCD, które wymagają płynnych kryształków, aby umożliwić przepuszczenie światła. Dzięki najnowocześniejszej technologii wyświetlania, zastosowanej w modelu W1210ST, gracze mogą cieszyć się niezwykle płynnym graniem na ogromnym ekranie z niezrównaną precyzją.

Chipset DLP zawiera szereg odblaskowych mikrozwierciadeł wykonanych z aluminium, które szybko pochylają się do tyłu i do przodu, aby zmienić kąty odbicia światła w celu uzyskania obrazów 1000 razy szybciej niż w przypadku technologii 3LCD.

Panele 3LCD zawierają tysiące, a nawet miliony płynnych kryształków, które są rozmieszczone w otwartych lub zamkniętych pozycjach, aby umożliwić przepuszczanie światła, w wyniku czego powstaje ekran z obrazami. Te płynne kryształki wymagają napięcia w celu modulacji i potrzebują więcej czasu na działanie.

Zobacz film
2. Tryb gry/tryb gry (jasny) zapewniają szczegółowe obrazy w oświetleniu otoczenia

Model W1210ST oferuje dwa niestandardowe tryby gry, które precyzyjnie dostrajają kontrast i nasycenie obrazów zgodnie z oświetleniem otoczenia. Tryb gry dla ciemniejszych pokojów lub tryb gry (jasny) w dobrze oświetlonych pomieszczeniach regulują jasność i kontrast ekranu, aby idealnie dopasować je do oświetlenia naturalnego, zapewniając idealnie wyważone jasność i kontrast w celu wyeksponowania wszystkich szczegółów obrazu. Niezależnie od tego, czy pokój jest ciemny, czy jasny, niewiarygodnie szczegółowe obrazy pomogą Ci odkryć każdy ukryty sekret i przejść na kolejny poziom.

Model W1210ST z trybem gry (jasny)

Projektor konwencjonalny

Zobacz film
Niezrównana wydajność obrazu
Technologia SmarTeco™ firmy BenQ

Technologia SmartEco™ to przemyślane rozwiązanie zwiększające przyjemność z oglądania, a przy tym oszczędzające pieniądze. Automatycznie dostosowuje jasność lampy na podstawie treści w celu uzyskania głębszej czerni i zwiększenia kontrastu małego tekstu i subtelnych szczegółów.

Tryb SmarTeco projektora DLP firmy Ben@

Projektor DLP firmy BenQ

Projektor inny niż DLP

Magia Hollywood w Twoim domu
CinemAmaster™ Audio+

W rezonujących komorach znajdują się głośniki stereo o mocy 20 W dostrojone precyzyjnie przez inżynierów dźwięku z firmy BenQ w celu maksymalizacji głębokiego basu i wysokich dźwięków – bez jakichkolwiek kabli. Cztery wstępnie ustawione tryby dźwięku i ustawienia korektora odpowiadają wybranej muzyce i ścieżce dźwiękowej, aby zanurzyć się w całkowitej rozrywce.

Niezależne sterowanie głównymi kolorami 3D

Unikalne narzędzie do zarządzania kolorami firmy BenQ umożliwia precyzyjne dostosowanie wzmocnienia, nasycenia i odcienia sześciu podstawowych kolorów (R/G/B/C/M/Y) oddzielnie. Teraz możesz dostosować kolory, aby naśladować naturę, symulować dużą odległość i wszystko, co znajduje się pomiędzy nimi.

Konfiguracja z bezproblemową instalacją
Krótka projekcja dla każdej przestrzeni

Zmaksymalizuj emocje na dużym ekranie w minimalnej przestrzeni dzięki krótkiej projekcji modelu W1210ST firmy BenQ, który wymaga zaledwie 1,5 m, aby wyświetlać imponujące obrazy 100”.

Kompleksowa bezprzewodowa rozrywka w domu

Zestaw bezprzewodowy z rozdzielczością full HD firmy BenQ obejmuje do obraz o wielkości sięgającej 100’* z czterema potężnymi antenami, zapewniającymi krystalicznie czyste strumieniowanie, nawet przez ściany. Parowanie z projektorem za pomocą jednorazowej konfiguracji i jego utrzymywanie oraz brak opóźnienia zestawu bezprzewodowego zapewniają płynny obraz wideo oraz gry z praktycznie żadnym opóźnieniem i dynamicznym przełączaniem kanałów częstotliwości, aby zapewnić wyraźną i ostrą transmisję strumieniową.

* Linia wzroku. Odległość transmisji zależy od rzeczywistego środowiska. Podana odległość jest oparta na pomiarze na linii wzroku. Konstrukcje ze stali, drewna, betonu lub cegły mogą zmniejszyć odległość transmisji.

BenQ to najlepiej sprzedająca się marka projektorów DLP

Cyfrowe przetwarzanie światła (DLP), technologia, której w 2015 r. przyznano nagrodę Akademii Filmowej za zasługi (statuetkę Oscara®), to czołowa technologia projekcyjna wykorzystywana w 90% światowych kin cyfrowych, z tego w 100% kin IMAX. Technologia DLP ma ponad 50% udziału w światowym rynku projektorów. BenQ jest obecnie najlepiej sprzedającą się marką projektorów DLP, które oferują niezrównaną wydajność światowej klasy.

Specyfikacja
Rozdzielczość:Full HD
Jasność:2200 Alm
Kontrast:15000
Odległość wyświetlania | tryb szerokokątny|tele:*
Wymiary:380.5 x 121.7 x 277mm
Ratio:0.69-0.83
Gwarancja na projektor:3 lata
Gwarancja na lampę:1 rok | 2000h
Czas pracy lampy:3500 | 5000 | 7000 godzin (Normal|Eco|SmartEco|LampSave)
inne:*
Rozmiar projekcji:60-120 | 300
Złącza:PC (D-Sub) x 1|HDMI x 2|MHL x 1 (Współdzielone z HDMI-2)|Audio In x 1 |Audio Out x 1 |USB (Type A) x 1 (zasilanie 5V | 1.5A) |USB (Type mini B) x 1 (Serwisowe) |RS232 x 1 |DC 12V Trigger x 1| odbiornik podczeriweni x 2
Bezpieczeństwo:*
Zużycie energii:Tryb Normalny 353W. Tryb Eco 292W. Tryb Gotowości 0.5W
Napięcie zasilania:AC100 do 240 V. 50 do 60 Hz
Poziom hałasu:29 | 27 dBA (Tryb Normalny|Ekonomiczny)
Zawartość zestawu:Kabel Zasilający | Pilot |Baterie |Kabel VGA |Instrukcja Obsługi | CD QSG | Zakrywka Obiektywu |Karta Gwarancyjna
Głośniki:2 x 10W
Wejścia HDMI:2 x HDMI (MHL x 1)
Waga:*
Technologia:DLP
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout