Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

BenQ W1600UST

nr SAP: G230107B009

  • Technologia DLP
  • Rozdzielczość Full HD
  • Jasność 3 300 ANSI Lumenów
  • Kontrast 13 000:1
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: rzutniki,

BenQ W1600UST to zupełnie nowy sposób, aby zanurzyć rodzinę w rozrywkę na dużym ekranie, zapewniając wrażenia prawdziwego kina wprost w Twoim salonie. Projektor ultrakrótkiej projekcji W1600UST pięknie wtapia się w nowoczesny wystrój bez przeszkadzających kabli, stając się codziennym centrum multimedialnym dla rodzinnych wieczorów filmowych, oglądania telewizji i zabawnych programów do nauki. Dzięki ultrakrótkiej projekcji, dzieci mogą swobodnie bawić się w pokoju bez rzucania rozpraszających cieni, podczas gdy rodzice oglądają film, a goście mogą się swobodnie poruszać, nie wyłączając świateł podczas odtwarzania filmów na dużym ekranie.

KLUCZOWE CECHY

  • Rewolucja wizualna całego salonu
  • 100" ekran bez wpływu światła z otoczenia 
  • Projekcja o ultra krótkim rzucie z TR0.23
  • 1080p Full HD za pośrednictwem obiektywów Ricoh
  • Szeroka kompatybilność przez różne porty HD

Kino rodzinne na dużym ekranie
ze swobodą, jaką zapewnia bardzo krótka odległość projekcji

Dzięki obrazom o niezwykłym rozmiarze, wytwarzanym zaledwie centymetry od ekranu poprzez wykorzystanie bardzo krótkiej odległości projekcji, model W1600UST można bez problemu umieścić na szafce pod ekranem, skąd nie trzeba go zabierać po zakończeniu oglądania. Model W1600UST łączy się z codziennym życiem Twojej rodziny, aby każdy mógł cieszyć się filmami bez przeszkadzających cieni na ekranie.

Obraz 100” Vista z niesamowitą klarownością

Ekran 100:, odbijający oświetlenie otoczenia, który stworzono specjalnie dla projektora W1600UST, zapewnia doskonałą jakość obrazu na jego całej ogromnej powierzchni, która odpowiada czterem połączonym z sobą, 50-calowym telewizorom LED. Większy niż życie rozmiar 100” oferuje bezkompromisowe zalety, dzięki którym Twoja rodzina straci dech w piersiach, oglądając filmy przygodowe/akcji, programy przyrodnicze i naturalne, jak również występy na żywo i imprezy sportowe.

Idealne rozwiązanie 1080p do oglądania fajnych produkcji

Nie potrzebujesz niezwykle dużego pokoju, aby móc cieszyć się krystalicznie czystymi obrazami 1080p zapewnianymi przez projektor W1600UST na rozległym ekranie 100”, który działa idealnie już w odległości 3,5 do 4 metrów – co odpowiada wielkości zwykłego salonu. Kąt widzenia z tej odległości jest bardzo komfortowy i będziesz mieć najlepsze miejsce w domu bez względu na to, gdzie usiądziesz w pokoju.

Rozdzielczość full HD 1080p, zapewniająca delikatne obrazy

Niska rozdzielczość obrazu inna niż full HD

Oszałamiająca jakość wizualna w rozdzielczości full HD 1080p

Dzięki rozdzielczości natywnej 1080p, projektor W1600UST odtwarza treści full HD w ostrej jak brzytwa rozdzielczości i z prawdziwym realizmem. Ulubione treści Twojej rodziny w wysokiej rozdzielczości, od filmów Blu-ray i gier wideo do transmisji HD, wyskakują z ekranu dzięki intensywnym i żywym kolorom.

Elegancki, centralny punkt Twojego salonu
Rozrywka z uwzględnieniem zdrowia
Specjalny ekran do oglądania filmów w oświetlonych pomieszczeniach

Zaawansowany ekran odbijający oświetlenie otoczenia, opracowany dla projektora W1600UST, wykorzystuje specjalną strukturę zygzaków, aby pochłaniać 93% światła z otoczenia, dzięki czemu rodziny mogą cieszyć się jasną rozrywką w salonie bez wyłączania oświetlenia.

Obraz odbity, który nie szkodzi oczom

Światło emisyjne, pochodzące z samooświetlających się telewizorów LED, może być pełne niebezpiecznego niebieskiego światła i męczącego migotania. Obrazy zapewniane przez projektor W1600UST są odbijane na ekranie w celu ochrony osób podczas długich sesji oglądania i zapewnienia rodzicom spokoju, jeśli chodzi o wzrok ich dzieci. Cała rodzina może oglądać obrazy zapewniane przez projektory firmy BenQ w salonie, w komfortowych warunkach bez przemęczania wzroku.

Szeroka kompatybilność i łączność

Dzięki wielu portom HDMI, wejściom AV i funkcji MHL, można korzystać z treści w jakości rozdzielczości full HD z wielu urządzeń źródłowych, takich jak Blu-ray, konsole do gier, laptopy, tablety, smartfony i wiele innych. Szerokie opcje łączności zapewniają rodzinom nieograniczone możliwości wyboru, począwszy od filmów edukacyjnych, mediów społecznościowych, wiadomości, pokazów, filmów, a nawet podstawowych i swobodnych gier rodzinnych.

Ekskluzywna optymalizacja technologii SmartEco

Ekskluzywna technologia SmartEco firmy BenQ pozwala zoptymalizować możliwości oszczędzania energii DLP, jednocześnie zapewniając nieograniczoną jasność, jakość obrazu, zoptymalizowaną żywotność lampy przy jej mniejszej eksploatacji.

Tryb SmartEco

Umożliwiając dynamiczną regulację mocy lampy zgodnie z poziomem jasności treści, tryb SmartEco pozwala zaoszczędzić nawet 70% energii elektrycznej.

Tryb SmartEco dla uwydatnionych szczegółów w ciemnych scenach

Tryb normalny

Tryb pustego ekranu Eco Blank

Gdy projektor nie jest aktywny, np. podczas ważnej rozmowy telefonicznej w trakcie filmu, tryb pustego ekranu Eco Blank zmniejsza całkowity pobór mocy o 70%, automatycznie ściemniając lampę i czyszcząc ekran projekcji.

Redukcja mocy o 70%, gdy nie wykryto źródła

Pełna moc w przypadku wykrycia źródła

Brak wykrytego źródła

Tryb pustego ekranu Eco Blank automatycznie uruchamia się, gdy projektor jest włączony przez ponad trzy minuty bez źródła wyświetlania, eliminując straty energii i wydłużając żywotność lampy.

Automatyczne wyłączanie zasilania

Model W1600UST automatycznie wyłącza się po 20 minutach bez źródła wyświetlania, dodatkowo oszczędzając energię i wydłużając żywotność lampy.

Oszczędność lampy w okresie 10 lat

Technologia SmartEco optymalizuje pracę projektora w zależności od warunków i treści w różnych trybach, wydłużając okres eksploatacji lampy w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. W ciągu przeciętnego okresu 10 lat projektor zazwyczaj wykorzystuje od sześciu do siedmiu lamp w trybie normalnym. Jednak w trybie SmartEco zużywanych jest tylko od trzech do czterech lamp.

BenQ to najlepsza marka projektorów DLP

Technologia DLP (cyfrowe przetwarzanie światła) uzyskała w 2015 r. nagrodę Akademii Filmowej za zasługi (statuetkę Oscara). Jest to czołowa technologia projekcyjna wykorzystywana w 90% światowych kin, z tego w 100% cyfrowych sal IMAX. Technologia DLP ma ponad 50% udziału w światowym rynku projektorów. BenQ jest obecnie najlepiej sprzedającą się marką projektorów DLP, które oferują niezrównaną wydajność światowej klasy.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout