Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

TurningClassic Offline - 1 rok dla odbiornika RF OFFLINE (maks. 50 pilotów)

nr SAP: G040602B051

613 zł brutto


499 zł netto
  • licencja dla odbiornika offline
  • czas trwania 1 rok
  • maksymaknie 50 pilotów
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: egzaminy, głosowanie, ewaluacja, narzędzia do ankiet, angażowanie uczestników, większa efektywność nauczania,
Licencja dla odbiornika offline, pozwalająca na jednoczesnąpracę 50 pilotów ResponseCard. Wymagany jest zakup odbiornika Offline.
Ulotka
Piloty w edukacji
Ulotka
Piloty w biznesie


Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout