Kamera wideokonferencyjna INNEX C220

nr SAP: G800101A001

213 zł brutto


173 zł netto

  • Rozdzielczość: 1920x1080@25fps
  • Kąt widzenia w poziomie: 63°
  • Mikrofony: TAK
  • 3D DNR: TAK
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: Audio i video dla uczelni,

Dobrej jakości obraz w każdych warunkach
Technologia 3D DNR -  wykorzystana w kamerze Innec C220 dostosowuje wideo do warunków oświetlenia panujacych w danym pomieszczeniu. Zapewnia ostry i wyraźny obraz z naturalnym balansem kolorów.

Mikrofony dookólne
Innex C220 wyposażona została w dwa mikrofony dookólne, które odbierają głos ze wszystkich stron. Wykrywają również i niwelują szumy pochodzące z zewnątrz. Redukcja szumów i automatyczna kontrola wzmocnienia głosu zapewniają czysty głos.

H.264
Kamera obsługuje standard kodowania H.264, aby uzyskać wyraźny obraz wideo, jednocześnie minimalizując wymagane zasoby sieciowe.

Łatwy montaż


Wygodny klips montażowy pozwala na przymocowanie kamery
do dowolnego monitora lub laptopa

Wbudowana osłona gwarantuje prywatność.


Ulotka
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout