Kamera wideokonferencyjna INNEX C470

nr SAP: G800101A002

843 zł brutto


685 zł netto

  • Rozdzielczość: 3840*2160@30fps
  • Zoom cyfrowy: x5
  • Kąt widzenia w poziomie: 108°
  • Mikrofony: TAK
  • 3D DNR: TAK
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: Audio i video dla uczelni,

Innex C470 to kamera zaprojektowana z myślą o małych salach konferencyjnych, szeroki kąt widzenia 108° pomaga objąć większą liczbę uczestników spotkania.

Inteligentne kadrowanie
Dzięki wbudowanemu inteligentnemu kadrowaniu, opartemu na sztucznej inteligencji, kamera C470 rejestruje wszystkich uczestników i automatycznie ustawia najlepszy kadr. Za każdym razem, gdy ktoś dołącza do spotkania lub je opuszcza, kadr dostosowywany jest automatycznie

Automatyczne śledzenie twarzy
C470 posiada funkcję automatycznego śledzenia twarzy, która podąża za osobą widoczną w kadrze. Natomiast automatyczna korekcja światła pozwoli na ustawienie odpowiedniej ostroście bez względu na panujące oświetlenie.

360°

Łatwa regulacja kąta ustawienia kamery, dzięki obrotowemu uchwytowi 360°.

Dookólny mikrofon | Redukcja szumów

Dookólny mikrofon umożliwia zbieranie głosu z każdej części stołu konferencyjnego - tak by wsyscy byli dobrze słyszani. Natomiast redukcja szumów pozwala na usunięcie niepotrzebych zakłóceń.


Certyfikat Barco ClickShare Conference
Kamera Innex C470 certyfikowana przez Barco.

Dwie opcje montażu

Tripod - pozwala na montaż na dowolnym
statywie fotograficznym.

Klips - umożliwa montaż na obudowie laptopa
lub monitora w sali konfernecyjnej.


UlotkaInstrukcja
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout