Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Soundbar Klear LAYLA KLE10A 2.0 (48W RMS)

nr SAP: G810101A001

 • Indywidualnie skalibrowany
 • Jakość dźwięku potwierdzona certyfikatem
 • Dwukanałowy
 • Moc 48 W RMS
 • Bluetooth
 • Elegancki design
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: Soundbar,

Soundbar Klear LAYLA - Usłysz wszystko, jakbyś tam był!


Zaawansowana kalibracja dźwięku

Każdy soundbar Klear LAYLA jest indywidualnie kalibrowany przez naszych inżynierów. Jakość dźwięku potwierdzona jest certyfikatem.

Wyraźna reprodukcja dźwięku

Czysty dźwięk z telewizora lub systemu do gier

Korekcja
FIR

Nowoczesna korekcja oparta o technologię Finite Impulse Response

Minimalistyczny design

Piękna i smukła konstrukcja zapewniająca niezapomniane wrażenia


Jak to działa?

Soundbar Klear Layla KLE10A

1 Pomiar krzywej częstotliwości

Soundbar Klear Layla KLE10A

2 Stosowanie precyzyjnej korekcji

Soundbar Klear Layla KLE10A

3 Radość z doskonałej jakości dźwięku

Jak przebiega kalibracja?

Pomiar krzywej częstotliwości

Podłączenie korektora opartego o FIR

Zastosowanie precyzyjnej korekcji

Pierwszy na świecie Soundbar z korekcją opartą o filtry FIR

Soundbar Klear Layla KLE10A

Soundbar Klear LAYLA spełni oczekiwania osób, które wymagają imponującego, naturalnego dźwięku od eleganckiego, minimalistycznie zaprojektowanego głośnika. Będziesz zachwycony wydajnością i czystością soundbar Klear LAYLA. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, sport, koncerty czy grasz w gry, soundbar LAYLA został zaprojektowany tak, aby przenieść Twoje wrażenia na wyższy poziom. Soundbar Klear LAYLA to także świetny głośnik Bluetooth™ do urządzeń mobilnych.

Bardzo dobrze sprawdzi się również w edukacji, a szczególnie w tych obszarach, gdzie kładzie się duży nacisk na zrozumiałość mowy, np. szkoły języka angielskiego, wydziały filologiczne, klasy językowe. Każdy soundbar jest indywidualnie kalibrowany przez zespół inżynierów producenta z wykorzystaniem Acoustic Power Lab oraz technologii filtrowania Finite Impulse Response, co zapewnia profesjonalne, precyzyjne, naturalne wrażenia dźwiękowe. Każdy, indywidualnie skalibrowany, soundbar posiada certyfikat jakości dźwięku.Techniki te były wcześniej stosowane tylko w wysokiej klasy, profesjonalnych systemach dźwiękowych ze względu na koszty i wymaganą wiedzę. Po raz pierwszy zostały zastosowane w głośnikach o niższych cenach.


Kluczowe cechy

 • Elegancki design i wysokiej jakości konstrukcja
 • W zestawie pełne okablowanie, zero kosztów dodatkowych
 • Niesamowity dźwięk, nie wymagany subwoofer
 • Działa z kablami HDMI ARC, optycznymi, analogowymi, koncentrycznymi oraz Bluetooth™
 • Przystępna cena

Jak tworzone są te wyjątkowe wrażenia dźwiękowe?

Soundbar Klear Layla KLE10A

Każdy głośnik jest indywidualnie kalibrowany zanim trafi w ręce naszych klientów.

Dzięki temu osiągamy stałą i doskonałą jakość dźwięku. Fabrycznie każdy głośnik ma wariacje i brzmi nieco inaczej. Modyfikujemy każdy głośnik, aby działał z optymalną wydajnością. Upewniamy się, że jest spójny w odtwarzaniu dźwięku, nawet dla najbardziej wymagającego ucha.

Większość producentów głośników stosuje masową kalibrację, tzn. wszystkie modele są kalibrowane zgodnie z procesem, w którym urządzenie kalibrujące jest zwykle umieszczane dokładnie w punkcie naprzeciwko głośnika, a kalibracja jest wykonywana automatycznie na podstawie pomiaru ciśnienia akustycznego generowanego przez głośnik. W przypadku Klear LAYLA pomiary i regulacje są wykonywane na każdym soundbarze indywidualnie przez inżynierów. Zapewnia to najlepszą możliwą reprodukcję dźwięku.

Specyfikacja
Liczba głośników:4 + 2 x pasywne radiatory
Pasmo przenoszenia:50 Hz – 20 kHz dokładność częstotliwości +-2 dB w zakresie LF | +-0.5 dB w zakresie średnich i wysokich częstotliwości
Automatyczny tryb czuwania:15 minut
Equalizer:Oparty o FIR
Zakres temperatury pracy urządzenia:10° C - +40° C
Wtyczka zasilająca:Europejska
Pilot sterowania:TAK (2 x AAA bateria)
Wymiary:długość 900 mm x szerokość 98 mm x wysokość 60 mm
Napięcie:100 – 240 V 50/60 Hz
Złącza:1 x Optical In | 1 x COAX In | 1 x HDMI ARC (Audio Return channel) | Bluetooth 5.0 | USB 2.0 | 1 x AUX In (3.5mm jack) | 1 x SUB Output (mono) | 1 x micro-USB (serwisowe | kalibracyjne)
Moc wyjściowa:48 W RMS (Moc szczytowa
Waga:ok. 2.7 kg

Ulotka
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout