Projektor Epson EB-E20

nr SAP: G220101B022

2 456 zł brutto


1 997 zł netto
  • 3LCD
  • Rozdzielczość XGA
  • 3400 lumenów
  • Kontrast: 15000:1
  • Stosunek: 1,44 - 1,95:1
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: Epson, Projektor,

Prosty w konfiguracji i wielofunkcyjny

Udoskonal swoje prezentacje dzięki temu jasnemu projektorowi Full HD, który umożliwia wyświetlanie treści na dużym i skalowalnym ekranie. Wyjątkowo trwała lampa zapewni wiele lat nauki, a duża ilość łączy pozwoli na wyświetlanie obrazu z wielu urządzeń.

Znakomita widoczność w każdych warunkach

Dzięki naszemu projektorowi Full HD wyświetlane treści będą jasne. Skalowalność do 350 cali i wysoka jasność obrazu nawet przy intensywnym oświetleniu pomieszczenia sprawiają, że wyświetlany obraz jest dobrze widoczny z każdego miejsca na sali. A to wszystko dzięki natężeniu światła 3400 lumenów i współczynnikowi kontrastu 15 000 : 1.

Łatwa konfiguracja

Wbudowana przysłona obiektywu, która umożliwia łatwy rozruch i wyłączenie. Przyjazny dla użytkownika ekran startowy, który pozwala na niezawodne i łatwe podłączanie urządzenia do projektora.

Minimum konserwacji

Przy ograniczonych zasobach nasze niezawodne projektory i wyjątkowo trwałe lampy (12 000 godzin w trybie ekonomicznym) pozwalają wyeliminować przestoje w pracy urządzenia i koszty niezbędnej konserwacji. Wyobraź sobie, co możesz osiągnąć dzięki skróceniu przerw do minimum – nasze projektory będą pracować przez długie lata, zanim wymagana będzie wymiana lampy.


Ulotka
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout