Newline partnerem technologicznym Zoom!

Newline partnerem technologicznym Zoom!

22.05.2020 Aktualności

Współpracujemy z najlepszymi! Połączenie monitorów Newline Interactiveoprogramowaniem Zoom pozwala wnieść komunikację zdalną na nowy poziom. Rozpocznij spotkanie lub lekcję jednym kliknięciem, udostępniaj materiały i notuj na interaktywnym ekranie tak, żeby każdy rozmówca mógł to zobaczyć.

Producenci wspólnie proponują rozwiązania, które pozwalają użytkownikom szybko przystosować się do nowej rzeczywistości. Wspólnymi siłami przyczynią się do zwiększenia efektywności zdalnej pracy i nauki. „Reżim sanitarny” jest teraz normą. Innych sytuacji nie można przewidzieć, ale można się na nie przygotować, np. przyjmując model hybrydowy, w którym część osób przebywa w biurze / w szkole / na uczelni, a pozostała część w domach. Producenci pokazują, że wideokonferencje w połączeniu z monitorami dotykowymi są efektywnym narzędziem do współpracy - w każdych warunkach.

Stwórz swój zestaw do współpracy zdalnej, np. monitor interaktywny Newline NAOS IP w połączeniu z komputerem OPS i systemem do wideokonferencji (np. Logitech MeetUp Camera) pozwoli na pełne wykorzystanie możliwości oprogramowania Zoom.

Zapraszamy do kontaktu – doradzimy w doborze najbardziej odpowiedniego sprzętu, który ułatwi komunikację w nowych warunkach. Zapoznaj się również z naszą ofertą monitorów i komputerów OPS.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout