Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Nowość! Nowy labdisc – nowe możliwości

Nowość! Nowy labdisc – nowe możliwości

14.01.2019 Aktualności

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom dodaliśmy do naszej oferty dla pracowni przyrodniczych kolejny mobilny, cyfrowy dysk pomiarowy Labdisc środowisko.

Jesteśmy przekonani, że ten nowy produkt z rodziny cyfrowych dysków pomiarowych, pozwoli Państwu istotnie poszerzyć, ale i zarazem uatrakcyjnić swoją ofertę biznesową umożliwiającą pozyskiwanie szerszej grupy klientów

Wbudowane w dysk pomiarowy czujniki zostały tak dobrane, aby umożliwiały przeprowadzanie doświadczeń związanych z podstawowymi badaniami i analizą środowiska. Labdisc środowisko doskonale sprawdzi się w szkole podstawowej i średniej, gdzie uczniowie od najmłodszych lat mogą uczyć się właściwych umiejętności oraz postaw związanych z ekologią. Jest on dobrym uzupełnieniem zajęć w szkolnych kółkach zainteresowań oraz przydatny podczas zajęć prowadzonych  w instytucjach związanych z edukacją ekologiczną i jednostkach ochrony środowiska.

Lekki, mobilny, niewielkich rozmiarów, intuicyjny w obsłudze Labdisc środowisko rozszerza ofertę pracowni przyrodniczych Globisens.

Dyski pomiarowe Labdisc to idealna pomoc dydaktyczna niezbędna do realizacji podstawy programowej przedmiotów przyrodniczych w ramach aktualnego programu wsparcia finansowego MEN.

Pełna oferta znajduje się na stronach: www.agraf-it.plwww.pracownie-przyrodnicze.pl oraz www.cyfrowa-szkola.pl

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout