Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Boxlight wchodzi na polski rynek

Boxlight wchodzi na polski rynek

17.01.2019 Aktualności

Boxlight, wiodący producent nowatorskich rozwiązań interaktywnych dla edukacji, rozpoczyna dystrybucję swoich produktów w Polsce. Misją firmy jest wyposażenie nauczycieli w nowoczesne rozwiązania, które budują zaangażowanie uczniów i ułatwiają im zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Boxlight na polskim rynku.

W naszej ofercie znajdą się produkty z serii Mimio m.in. system do odpowiedzi MimioVotemobilna tablica Mimio Teach oraz przystawka kopiująca Boxlight MimioCapture. Produkty Boxlight powstają w odpowiedzi na realne potrzeby uczniów i nauczycieli. Na szczególną uwagę zasługuje mobilna tablica Mimioteach – niewielka przystawka, która zmienia standardową tablicę  w jej interaktywny odpowiednik. Dzięki poręcznemu rozmiarowi  może być z łatwością przenoszona z klasy do klasy i tym samym uzupełnić interaktywne wyposażenie więcej niż jednej pracowni.

System do odpowiedzi MimioVote oferuje błyskawiczną weryfikację poziomu wiedzy uczniów, ułatwia angażowanie ich podczas lekcji oraz pozwala na wygodne i automatyczne zebranie wyników. Rozwiązanie w formie poręcznych pilotów świetnie sprawdzi się podczas lekcji, rad pedagogicznych, zebrań z rodzicami czy szkoleń.

Pełna oferta produktów dostępna jest na stronach: www.agraf-it.pl i www.cyfrowa-szkola.pl

AGRAF od 1987 roku zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania, m.in. monitorów i tablic interaktywnych, projektorów multimedialnych, cyfrowych pracowni przyrodniczych i programów do obsługi  urządzeń interaktywnych. Dzięki współpracy z ogólnopolską siecią dealerów, zapewnia klientom sprawną obsługę posprzedażową oraz wsparcie merytoryczne i serwisowe.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout