Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności
Program dla Pracowni Przyrodniczych 2021

Program dla Pracowni Przyrodniczych 2021

30.03.2021 Aktualności

W tym roku szkoły podstawowe mają ostatnią szansę na pozyskanie finansowania na zakup pomocy dydaktycznych do nauki przedmiotów przyrodniczych. Termin składania wniosków mija 31 maja br. W poprzednich latach szkoły otrzymały nawet 75 tys. zł! Szczegółowe informacje oraz wzór wniosku znajdują się na stronie Pracownie-Przyrodnicze.pl.

Szkoły mogą przeznaczyć finansowanie na dowolny sprzęt - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla pracowni przyrodniczych!

Labdisc to kompaktowe urządzenia, które oferują możliwości całego laboratorium. Wyposażone w kilkanaście czujników, z możliwością rozbudowy, mogą zastąpić kilkadziesiąt urządzeń i akcesoriów. Dzięki wbudowanej pamięci i bezprzewodowemu zasilaniu mogą być również z łatwością używane w terenie. Jako jedyne na rynku współpracują z oprogramowaniem, które jednocześnie zbierane dane pochodzące aż z 8 urządzeń. Pierwsze kroki z Labdisc ułatwi zestaw bezpłatnych scenariuszy lekcji.

Pełna oferta sprzętu, w tym zestawy Labdisc, dostępna jest na stronie www.pracownie-przyrodnicze.pl.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout