Labdisc - całe laboratorium w kompaktowym dysku

Labdisc - całe laboratorium w kompaktowym dysku

25.03.2022 Aktualności

Dzięki kompaktowym dyskom Labdisc uczniowie nie potrzebują sali wypełnionej skomplikowanym sprzętem. Mogą przeprowadzać pasjonujące eksperymenty w zwykłej klasie lub w terenie. Prawo Boyle’a, pole elektromagnetyczne, rejestracja fali dźwiękowej – urządzenia Labdisc pozwalają uczniom lepiej zrozumieć otaczający ich świat . Dyski dedykowane do przedmiotów przyrodniczych (BioChem, Środowisko, Fizyka i Uniwersalny) mogą zastąpić nawet kilkadziesiąt urządzeń i akcesoriów. Co więcej mogą zostać rozbudowane o dodatkowe czujniki i elektrody, co jeszcze poszerza ich spektrum działania.

Wbudowany moduł GPS i pamięć wewnętrzna zachęcają do organizacji zajęć w terenie. Później, dzięki integracji z mapami Google, uczniowie będą mogli powiązać zebrane dane pomiarowe z konkretnym miejscem.

Mali naukowcy, oprócz prowadzenia samodzielnych doświadczeń z zakresu nauk przyrodniczych, uczą się również analizowania i obróbki zebranych danych. Dedykowane oprogramowanie GlobiLab umożliwia prezentację pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych), tabel oraz cyfrowych mierników. Uczniowie za pomocą oprogramowania mogą tworzyć także wyczerpujące raporty uzupełniając dane o zdjęcia i własne opisy.

Szczegółowe informacje na temat dysków Labisc.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout