Newline LYRA – pierwszy monitor interaktywny z Android 11!

Newline LYRA – pierwszy monitor interaktywny z Android 11!

09.08.2022 Aktualności

Monitor interaktywny Newline LYRA – wkrótce dostępny w naszej ofercie – to pierwszy na rynku model wyposażony w Android 11, najnowszą wersję popularnego systemu operacyjnego. To gwarancja szybkości, stabilności i bezpieczeństwa. Komfort pracy zapewnia również zaawansowany filtr światła niebieskiego oraz certyfikowana powłoka antybakteryjna. Model dostępny jest aż w 5 rozmiarach: 55”, 65”, 75”, 86” i 98”. Dowiedz się więcej.

Newline LYRA – monitor zaprojektowany dla edukacji

Newline LYRA czyni pracę łatwiejszą. Dzięki możliwości tworzenia profilów użytkownika można zapisać indywidualne preferencje nauczycieli, uczniów, zespołów lub działów. Bez konieczności ciągłego dostosowaniem ustawień do swoich potrzeb.

Tak jak pozostałe modele Newline, LYRA także posiada funkcję Rozpoznawania Obiektowego, co pozwala na łatwiejszą pracę z systemem Windows oraz programami pakietu MS Office. Wystarczy sięgnąć po pisak i zbliżyć go do powierzchni monitora, by móc notować na programach pakietu MS Office, a za pomocą dłoni i gestów sprawnie poruszać się po dokumencie. Bez uciążliwego przełączania funkcji – intuicyjnie jak na tablecie.

Plug and Play

Wystarczy jeden przewód do połączenia monitora Newline LYRA z komputerem. Kabel USB-C zapewni obraz, dźwięk, dotyk oraz ładowanie komputera (power delivery).

Monitor Newline LYRA będzie wkrótce dostępny w naszym łódzkim showroomie. Zapraszamy do kontaktu i umawiania się za prezentacje.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout