Rozwijaj funkcjonalności swojego monitora z Android Box Newline X10D

Rozwijaj funkcjonalności swojego monitora z Android Box Newline X10D

01.02.2019 Aktualności

Monitor wyposażony w mini komputer Android Box Newline X10D umożliwia korzystanie z bogatej bazy popularnych aplikacji i gier z Google Play. Programy powszechnie używane na tabletach i smartfonach oferują wiele funkcji, które ułatwiają codzienność i rozwijają umiejętności – Android Box pozwali na wykorzystanie ich potencjału także na lekcjach.

 Android Box został zaprojektowany do obsługi monitorów interaktywnych,  dzięki czemu - w przeciwieństwie do wielu tańszych odpowiedników - zapewnia w pełni dotykową obsługę. Umożliwia płynną obsługę dłonią zarówno natywnych funkcji systemu, jak również pobranych aplikacji.

Android Box Newline X10D to niewielkie, ale bardzo wydajne urządzenie, wspierające rozdzielczość 4K i współpracujące z monitorami Newline. Dzięki 2 GB wbudowanej pamięci RAM użytkownik może pobrać ze sklepu dowolną aplikację współpracującą z Android wersji 6.0.

Własna tapeta, logo i skróty do najczęściej używanych programów - system Android pozwala na spersonalizowanie urządzenia, podobnie jak w wyższych modelach monitorów TruTouch - VN oraz X.

Monitory interaktywne z wbudowanym Androidem, ze względu na płynność działania, nie umożliwiają pobierania aplikacji ze sklepu. Dzięki Android Box można bezpiecznie korzystać z zasobów Google Play, bez obaw o wydajność urządzenia.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout