Newline wyróżniony przez światową markę

Newline wyróżniony przez światową markę

28.03.2019 Aktualności

Intel, jeden z największych koncernów informatycznych na świecie, uhonorował firmę Newline tytułem Partnera Roku Intel Internet of Things Solutions Alliance 2019. To wyróżnienie przyznawane firmom, które oferują wyjątkową jakość w zakresie sprzedaży zintegrowanych rozwiązań, projektowania platform technologicznych, marketingu i szkoleń!

Owocem współpracy technologicznej firm jest seria monitorów interaktywnych spełniających wymagania Unified collaboration (UC), które wykorzystują wbudowany sprzęt do wideokonferencji i potężne procesory Intel, aby zapewnić  lepszą współpracę w miejscu pracy.

Newline i Intel od początku dążyły do stworzenia urządzenia typu all-in-one, które spełniałoby potrzeby zmieniającego się rynku. Wraz ze wzrostem oczekiwania na szybką, wydajną i nowoczesną współpracę, modele serii X udowodniły, że użytkownicy chcą produktów, które wykorzystują najnowocześniejszą technologię i zostały zaprojektowane z myślą o prostocie użytkowania.

 „Jesteśmy naprawdę zaszczyceni otrzymaniem tej prestiżowej nagrody od tak wspaniałego partnera technologicznego” - powiedział Chris Bradford, prezes Newline Interactive. „Wierzę, że ta nagroda jest dowodem na to, że partnerstwo między Newline i Intel spełnia nasz cel, jakim jest dostarczanie światowej klasy rozwiązań IoT (Internet of Things) klientom na całym świecie. Duża liczba powtórnych wdrożeń serii X to doskonały wskaźnik zadowolenia klientów. ”

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout