Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Poznaj Teach Infinity II – następcę wersji Pro

Poznaj Teach Infinity II – następcę wersji Pro

03.04.2019 Aktualności

Od kwietnia tego roku Teach Infinity II zastąpiło wersję Pro. Producent oprogramowania zrezygnował z dalszego wsparcia technicznego oprogramowania Teach Infinity Pro, ze względu na oferowaną od dawna wersję II przystosowaną do najnowszych systemów i technologii. Dlatego też zachęcamy wszystkich użytkowników tablic interaktywnych do instalacji nowej wersji oprogramowania – Teach Infinity II.

Teach Infinity II jest kompatybilny z Windows 10 i oferuje bardziej intuicyjną obsługę przy zachowaniu wszystkich funkcjonalności poprzednika. Doskonale też sprawdza się na monitorach  w rozdzielczości 4K.

Instrukcja instalacji nowego oprogramowania

o   Oprogramowanie zostało umieszczone już na naszych stronach – www.cyfrowa-szkola.pl oraz www.agraf-it.pl

o   Bezpośredni link do instalatora - https://cyfrowa-szkola.pl/ftp/TIPplusSterownik.zip

o   Po pobraniu pliku należy go „rozpakować”

o   Następnie zainstalować sterownik (TeachInfinityDriver 18.01.23) a później oprogramowanie (Teach Infinity II 5.3.28.Stage.20190318)

o   Ważna informacja! Prosimy nie kalibrować tablic z wykorzystanie funkcji „Ustawienia komputera typu Tablet” tylko wyłącznie z wykorzystaniem sterownika (TeachInfinityDriver) mieszczącego się w zasobniku systemowym.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout