Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Kompletna nowość w naszej ofercie – poznaj Thymio

Kompletna nowość w naszej ofercie – poznaj Thymio

11.04.2019 Aktualności

Przedstawiamy Thymio – robota, z którym nauka programowania stanie się prawdziwą przyjemnością. Produkt wyróżnia się łatwością obsługi i uniwersalnością. Współpracuje z 4 językami programowania o różnych stopniach zaawansowania, dlatego może być wykorzystywany zarówno w pracy z najmłodszymi uczniami, jak również przez studentów! Dodatkowo dzięki 6 zainstalowanym trybom może być używany od razu po wyjęciu z pudełka, nawet bez konieczności posiadania komputera!

Poznaj Thymio

o   Thymio to robot stworzony w oparciu o oprogramowanie typu open source, dlatego może być stale rozwijany.

o   Współpracuje z 4 językami programowania o różnych stopniach zaawansowania: VPL (Visual Programing Language), Scratch, Blockly, Aseba. Może być wykorzystywany na wszystkim szczeblach edukacji – od najmłodszych uczniów aż po studentów kierunków ścisłych.

o   Gotowy do działania dzięki 6 zainstalowanym trybom. Pierwsze użycie Thymio nie wymaga znajomości programowania, a nawet posiadania komputera. W ten sposób łatwo można przedstawić podstawy programowania najmłodszym.

o   Uczniowie mogą kontynuować naukę programowania w domu – wystarczy komputer z zainstalowanym oprogramowaniem. Poprzez Aseba Studio zyskują dostęp do symulatora, w którym będą programować wirtualnego Thymio. Dzięki temu mogą szlifować umiejętności zdobyte na lekcjach.

o   Thymio posiada wiele funkcji i rozwiązań, które umożliwiają jego szerokie wykorzystanie, m.in. kompatybilność z Lego Bricks i Technic, slot na kartę micro SD, bezprzewodową komunikację z innym robotem Thymio.

Robot dostępny jest w wersji podstawowej oraz wyposażonej w łączność bezprzewodową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout