Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Co dalej z Aktywną Tablicą? Ponad 32 mln zł dla szkół ponadpodstawowych!

Co dalej z Aktywną Tablicą? Ponad 32 mln zł dla szkół ponadpodstawowych!

05.08.2019 Aktualności

Na początku sierpnia ukazał się projekt rozporządzenia dotyczący kontynuacji Aktywnej Tablicy, tym razem o dofinansowanie mogą się ubiegać szkoły ponadpodstawowe. Przedmiot finansowania oraz pozostałe zasady programu pozostaną bez zmian.

Jak możemy przeczytać w treści rozporządzenia – z realizacji Aktywnej Tablicy w 2019 roku pozostało w budżecie celowym ponad 32 mln zł, które mogą zostać przeznaczone na wsparcie sprzętowe dla 2326 szkół ponadpodstawowych. Planowany termin przyjęcia projektu to III kwartał 2019 roku, czyli już niebawem!

Trzymamy rękę na pulsie, bieżące informacje na temat programu opublikujemy na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych!

Więcej informacji nt. projektu rozporządzenia znajduje się tutaj.

Tymczasem beneficjentów obecnej tury Aktywnej Tablicy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych zestawów za 14 tys. i 17,5 tys. zł.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout