Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Spotkajmy się w Warszawie…

Spotkajmy się w Warszawie…

24.09.2019 Aktualności

…na targach IT Future Expo na stadionie Legii! W najbliższy czwartek, przy naszym stoisku nr 60, będziemy na Was czekać w towarzystwie zaawansowanych rozwiązań IT dla biznesu –monitorów interaktywnych Newlineurządzeń typu Unified Collaboration i elektronicznych systemów do odpowiedzi. Doświadczeni specjaliści Agraf doradzą, jak przy pomocy technologii budować nowoczesną i skuteczną firmę.

IT Future Expo to spotkania w całości poświęconego technologiom dla biznesu. Pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku, pozwoli dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu, w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji. Więcej informacji: https://itfuture.pl.

Dzień wcześniej, podczas uroczystej gali, poznamy także laureatów konkursu Liderzy IT. Wybór kapituły konkursowej poprzedzało głosowanie internautów, w którym Agraf otrzymał najwięcej głosów w swojej kategorii. Dziękujemy!

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout