Kamera wideokonferencyjna INNEX C570

nr SAP: G800101A005

1 176 zł brutto


956 zł netto
  • Rozdzielczość: 3840*2160@30fps
  • Czujnik: 8.46MP, 1/2.8″ Sony CMOS Sensor
  • Zoom cyfrowy: x5
  • Kąt widzenia w poziomie: 120°
  • Mikrofony: TAK
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Wysokiej jakości czujnik Sony

Krystalicznie czysty obraz w wysokiej rozdzielczości

Doskonała jakość obrazu podczas wideorozmów, dzięki obiektywowi Innex C570 z czujnikiem Sony. Kamera wyposażona w matrycę Sony Starvis CMOS, 5-krotny zoom cyfrowy, zapewnia wyrazisty obraz w jakości 4K i żywe kolory.


Kamera szerokokątna 120°

Optymalne uchwycenie rejestrowanej przestrzeni

Innex C570 doskonale sprawdza się w małych i średnich salach konferencyjnych oraz salach lekcyjnych. Pozwala uchwycić wszystkie osoby znajdujące się w pokoju przy mniejszej odległości kadrowania. Szeroki kąt 120° pozwala lepiej rejestrować przestrzeń, zapewniając wyjątkowe, pozbawione zniekształceń detale w rozdzielczości 4K.


Automatyczne kadrowanie

Uzyskaj najlepszy kadr

Inteligentna funkcja automatycznego kadrowania wykryje osoby znajdujące się na wprost obiektywu i ustawi odpowiedni kadr. Za każdym razem, gdy ktoś dołączy do spotkania, opuści je lub zmieni położenie, (o ile znajduje się w polu widzenia 120°), Innex C570 automatycznie dostosuje kadr do nowych okoliczności.
Kadrowanie, pochylanie i powiększanie

Skup uwagę na najważniejszym miejscu

5-krotny zoom cyfrowy pozwala skupić się na tym co ważne dla twoich rozmówców. Kamerę obsługujemy za pomocą pilota. W bardzo łatwy sposób możemy ustawić kadr na prezentera, określoną grupę osób lub notatki na tablicy.


Pilot

Intuicyjna obsługa urządzenia

Za pomocą pilota możesz szybko wyłączyć/włączyć kamerę i mikrofon. Łatwo przełączyć się pomiędzy trybem automatycznego kadrowania a ręcznym trybem e-PTZ. Dzięki menu OSD możesz dostosować ustawienia obrazu. Bez oprogramowania, bez aplikacji instalowanej na komputerze lub smartfonie. Dostęp do wszystkich funkcji masz z poziomu pilota.Korekcja światła i kompensacja podświetlenia

Innex C570 wykorzystuje wysokiej jakości czujnik SONY Starvis CMOS, który obsługuje HDR, kompensację podświetlenia, korekcję słabego oświetlenia i redukcję szumów. Reprodukuje realistyczne wideo i zapewnia wysoką jakość obrazu w każdych warunkach oświetlenia.


Obrót i odbicie lustrzane

Skonfiguruj kamerę w dowolny sposób. Innex C570 obsługuje obrót o 180° oraz odbicie lustrzane, co pozwala na montaż kamery „do góry nogami”.


Wbudowane podwójne mikrofony

Płynna komunikacja

Kamera przechwytuj głos każdego uczestnika automatycznie tłumiąc hałas, aby zapewnić płynną komunikację.
Certyfikat Barco ClickShare Conference

Kamera Innex C570 certyfikowana przez Barco.


Bezpieczeństwo

Wbudowana przesłona w łatwy sposób pozwala zasłonić obiektyw aparatu, gdy nie korzystasz z kamery.

Ulotka EdukacjaUlotka BiznesInstrukcja
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout