Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

STS-4064P

nr SAP: G560701K001

  • Mobilna podstawa
  • Do monitorów o rozmiarach od 37" do 70"
  • Maksymalne obciążenie 50 kg
  • Wyposażona w kółka z hamulcami
  • 2 półki
  • Kompatybilna z zakrzywionymi ekranami
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Podstawa mobilna STS-4064P firmy Fonestar przeznaczona jest do monitorów o rozmiarach od 37" do 70" i wadze do 50 kg. Jej solidna i stabilna konstrukcja oraz bardzo estetyczny wygląd sprawia, że nadaje się ona do każdego wnętrza. Ładnie wykończone otwory do przeciągania i chowania kabli w konstrukcji podstawy są praktyczne i powodują, że zawieszony na niej monitor będzie się doskonale prezentował. Podstawa jest łatwa w montażu i obsłudze. Dzięki regulacji wysokości można dopasować poziom zawieszenia monitora do swoich potrzeb, a kółka z hamulcem umożliwiają swobodne i bezpieczne przemieszczanie i „parkowanie” podstawy. Wyposażona jest w 2 półki. Górną (nad monitorem), która doskonale nadaje się do umieszczenia na niej kamery do wideokonferencji oraz dolną, która znajduje się pod monitorem i w zależności od potrzeb może być wykorzystana na komputer, drukarkę, odtwarzacz DVD, odłożenie tabletu, pilota czy innych używanych akcesoriów.
Podstawa mobilna STS-4064P umożliwia wygodne przemieszczanie monitora pomiędzy salami. Idealnie nadaje się do biur, szkół, centrów szkoleniowych, hoteli a nawet kawiarni. Na podstawie można zawieszać monitory o przekątnej od 37" do 70" o maksymalnej wadze do 50 kg.
Podstawa  STS-4064P pasuje również do monitorów z zakrzywionymi ekranami.
Specyfikacja
VESA min:300x300
VESA maks.:600x400
Max. rozmiar monitora:70 cali
Min. rozmiar monitora:37 cali
Nośność minimalna:*
Nośność maksymalna:50 kg
regulacja wysokości:Tak - wymaga demontażu monitora
zakres regulacji wysokości:400 mm
Regulacja pochylenia:-12 stopni / + 5 stopni
Kolor:Srebrny z czarnymi elementami
inne:kółka z hamulcem 75 mm| dwie półki (jedna na kamerę 290 x 150 mm | druga 450 x 340 mm) |kompatybilna z zakrzywionymi ekranami
Waga:21.1 kg
Wymiary opakowania:*
Gwarancja:*
Rodzaj:Podstawa mobilna
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout