Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

STS-40106P

nr SAP: G560701K002

2 304 zł brutto


1 874 zł netto
  • Mobilna podstawa
  • Do monitorów o rozm. od 60" do 100"
  • Maksymalne obciążenie 80 kg
  • Podstawa ma kółka z hamulcami
  • 2 półki
  • Jest kompatybilna z zakrzywionymi ekranami
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Podstawa mobilna STS-40106P firmy Fonestar ma solidną i stabilną konstrukcję i jednocześnie bardzo estetyczny wygląd. Praktyczne, ładnie wykończone otwory do przeciągania i chowania kabli w konstrukcji podstawy powodują, że zawieszony na niej monitor doskonale się prezentuje. Podstawa jest łatwa w montażu i obsłudze. Dzięki regulacji wysokości można dopasować poziom zawieszenia monitora do swoich potrzeb, a kółka z hamulcem umożliwiają swobodne i bezpieczne przemieszczanie i „parkowanie” podstawy. Wyposażona jest w 2 półki. Górną (nad monitorem), która doskonale nadaje się do umieszczenia na niej kamery do wideokonferencji oraz dolną, która znajduje się pod monitorem i w zależności od potrzeb może być wykorzystana na komputer, drukarkę, odtwarzacz DVD, odłożenie tabletu, pilota czy innych używanych akcesoriów.
Mobilna podstawa STS-40106P ma bardzo ładny wygląd i umożliwia wygodne przemieszczanie monitora pomiędzy salami co sprawia, że idealnie nadaje się do biur, szkół, centrów szkoleniowych, hoteli a nawet kawiarni. Można ją stosować z monitorami o przekątnej od 60" - 100".
Podstawa monilna STS-40106P pasuje również do monitorów z zakrzywionymi ekranami.
Specyfikacja
VESA min:300x300
VESA maks.:1000x600
Max. rozmiar monitora:100 cali
Min. rozmiar monitora:60 cali
Nośność minimalna:*
Nośność maksymalna:80 kg
regulacja wysokości:Tak - wymaga demontażu monitora
zakres regulacji wysokości:450 mm
Regulacja pochylenia:-10 stopni/+5 stopni
Kolor:Srebrno - Czarny
inne:kółka z hamulcem | dwie półki (jedna na kamerę 290 x 150 mm | druga 450 x 340 mm) | kompatybilny z zakrzywionymi ekranami.
Waga:30 Kg
Wymiary opakowania:*
Gwarancja:*
Rodzaj:Podstawa mobilna
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty powiązane

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout