Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Podstawa mobilna teleskopowa z elektr. reg. wysokości do monitorów (maks. 84 cale)

5 784 zł brutto


4 702 zł netto
  • Rodzaj: mobilna
  • Rozmiar monitora: od 32 do 84 cale
  • Nośność: 100 kg
  • VESA min: 100 x 100
  • VESA maks. 1000 x 500
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Podstawa mobilna z elektryczną regulacją wysokości do monitorów interaktywnych. Podstawa współpracuje z monitorami od 32 do 84 cali,  o wadze maksymalnej do 100 kg.  Dzięki mobilnej konstrukcji podstawy w łatwy sposób możemy przemieszczać zamontowany monitor interaktywny między salami. Podstawa umożliwia regulację wysokości monitora w zakresie do 450 mm. Kółka podstawy zostały wyposażone w blokady, dodatkowo pilot zdalnego sterowania wyposażono w przycisk bezpieczeństwa blokujący wysokość.
Specyfikacja
VESA min: 100x100
VESA maks.: 1000x500
Max. rozmiar monitora: 84 cali
nośność: 100 kg
Min. rozmiar monitora: 32 cale
Nośność minimalna: *
regulacja wysokości: elektryczna
zakres regulacji wysokości: 450 mm
Regulacja pochylenia: Nie
Kolor: Czarny
inne: Pilot sterowania z wbudowanym przyciskiemm bezpieczeństwa. Kółka z blokadą.
Waga: *
Wymiary opakowania: *
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj: Podstawa mobilna z elektryczną regulacją wysokości
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty powiązane

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout