Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Podstawa mobilna elektryczna

nr SAP: G660202B003

7 742 zł brutto


6 295 zł netto
  • Elektryczna regulacja wysokości 
  • Rodzaj: mobilna
  • Rozmiar monitora: od 32 do 95 cali
  • Nośność: 160 kg
  • VESA min: 100 x 100
  • VESA maks. 1000 x 500
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Podstawa mobilna z elektryczną regulacją wysokości do monitorów interaktywnych. Podstawa współpracuje z monitorami od 32 do 95 cali, o wadze maksymalnej do 160 kg. Dzięki mobilnej konstrukcji podstawy w łatwy sposób możemy przemieszczać zamontowany monitor interaktywny między salami. Podstawa umożliwia regulację wysokości monitora w zakresie do 450 mm. Kółka podstawy zostały wyposażone w blokady, dodatkowo pilot zdalnego sterowania wyposażono w przycisk bezpieczeństwa blokujący wysokość.
Specyfikacja
VESA min:100x100
VESA maks.:1000x500
Max. rozmiar monitora:95 cali
nośność:160 kg
Min. rozmiar monitora:32 cale
Nośność minimalna:*
regulacja wysokości:elektryczna
zakres regulacji wysokości:450 mm
Regulacja pochylenia:Nie
Kolor:Czarny
inne:Pilot sterowania z wbudowanym przyciskiemm bezpieczeństwa. Kółka z blokadą.
Waga:*
Wymiary opakowania:*
Gwarancja:2 lata
Rodzaj:Podstawa mobilna z elektryczną regulacją wysokości
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout