Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Newline Flex TT-2721AIO

nr SAP: G540202C001

4 841 zł brutto


3 936 zł netto
  • 27-calowy ekran
  • Kamera 4K
  • Zestaw 8 mikrofonów
  • Głośniki 2.1 o mocy 20 W
  • Aktywny pisak z technologią Palm Rejection
  • Rozdzielczość 4K
  • Zmiana kąta nachylenia ekranu
  • Plug & play
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Obrotowa kamera 4K

Mikrofon z redukcją szumów

Głośniki i subwoofer

Aktywny Pisak z technologią Palm Rejection

Plug & Play

Złącze USB Type-C

Windows Hello

Kontrola mikrofonu i kamery

Plug & Play


Podłączasz i działa – to takie proste i szczególnie ważne w zmieniających się stale warunkach. Newline Flex podłączysz do swojego laptopa za pomocą jednego kabla (w przypadku modeli posiadających złącze usb-c, starsze modele wymagają tradycyjnego podłączenia dwoma kablami) i od razu zyskujesz w pełni funkcjonalne stanowisko do pracy zdalnej. Laptop podłączony do monitora za pomocą usb-c nie potrzebuje zasilaczaKompaktowy, łatwy w transporcie pozwala ci na wygodną pracę skąd tylko chcesz.

monitor Newline Flex - Plug and Play

Wszystko, czego potrzebujesz


Kamera zapewnia doskonały obraz w rozdzielczości 4K i kąt widzenia 120o. Możesz manipulować ustawieniem kamery na monitorze, żeby uzyskać optymalny obraz. Doskonały dźwięk gwarantuje zestaw aż 8 mikrofonów z funkcją redukcji szumów oraz głośniki 2. 1 z subwooferem o mocy 20 W (2 x 5 W plus 10 W subwoofer).

Zorganizuj wideokonferencję, zdalne szkolenie lub e-lekcję. Umożliwi ci to połączenie doskonałego dźwięku i obrazu z dotykową obsługą 27-calowego ekranu. Użyj dłoni lub rysika (który masz wygodnie pod ręką, dzięki magnetycznemu mocowaniu do ramy monitora) i pracuj naturalnie dotykiem. Dzięki technologii Palm Rejection możesz wygodnie oprzeć dłoń o powierzchnię monitora i pisać naturalnie jak na kartce papieru. Dodatkowo technologia Optical Bonding, czyli zespolenie szyby zabezpieczającej z monitorem, zapewnia precyzję dotyku i eliminację efektu „pisania w powietrzu”.

monitor Newline Flex - Plug and Play

Zaprojektowany z myślą o twojej wygodzie


Dopasuj monitor do własnego trybu pracy. Zmieniaj jego kąt nachylenia, aby wygodnie pisać po ekranie. Dzięki kamerze obsługującej funkcję Windows Hello – urządzenie automatycznie rozpozna Twoją twarz i zaloguje do konta użytkownika. Masz pewność, że twoje dane są bezpieczne.

Jak eksperci oceniają monitor Newline Flex?

Pobierz ulotkę

POBIERZ
Specyfikacja
Model:TT-2721AIO
Producent:Newline
Przekątna:27 cali
Rozdzielczość:3840 x 2160 (4K/UHD)
Format:16:9
Jasność:350 cd/m2
Kontrast:1000:1
Optical Bonding:TAK
Technologia dotyku:Pojemnościowa (P-CAP)
Kamera:4K/UHD
Mikrofon:Tak - zestaw 8 mikrofonów
Głośniki:2 x 5W + 10W Subwoofer

UlotkaSpecyfikacja
MONITOR DOTYKOWY + KAMERA 4K + MIKROFON + GŁOŚNIKI? TO CZARY?! | NEWLINE FLEXProfesjonalne Home Office - Monitor Newline Flex (TEST)

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout