Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

TurningPoint 8 oprogramowanie

nr SAP: G040602D002

 • Oprogramowanie do obsługi pilotów do odpowiedzi
 • Bezpośrednia integracja z PowerPoint
 • Zadawanie pytań z dowolnych aplikacji
 • Tryb pracy samodzielnej
 • Zbieranie odpowiedzi z wielu miejsc jednocześnie
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: egzaminy, głosowanie, ewaluacja, narzędzia do ankiet, angażowanie uczestników, większa efektywność nauczania,

Oprogramowanie TurningPoint 8 to najnowsza wersja najbardziej popularnego oprogramowania dla pilotów do odpowiedzi.

Wersja 8 została poszerzona między innymi o nowe raporty demograficzne oraz zespołowe, eksport wszystkich raportów do jednego pliku a także nową szatę graficzną.

AKTYWACJA LICENCJI TURNING POINT 8 ONLINE

W celu aktywacji licencji Turning Point 8 ONLINE

 1. Pobierz oprogramowanie Turning Point 8 (zakładka Oprogramowanie)
 2. Przyślij do nas informację zawierającą adres e-mail, który podałeś podczas tworzenia konta oraz FV zakupu pilotów do odpowiedz (adres: pomoc@agraf.com.pl)
 3. Na podstawie tych danych twoje konto zostanie aktywowane w ciągu 2 dnich roboczych
 4. PAMIĘTAJ, ŻE JEŻELI RAZ UŻYJESZ ODBIORNIKA Z OPROGRAMOWANIEM TURNING POINT 7 LUB 8 NIE BĘDZIESZ MÓGŁ JUŻ Z NIEGO KORZYSTAĆ Z OPROGRAMOWANIEM TURNING POINT 5 LUB FLOW

Najważniejsze cechy oprogramowania TurningPoint 8

 • Integruje się bezpośrednio z PowerPoint dzięki specjalnemu dodatkowi
 • Umożliwia zadawanie pytań z wykorzystaniem dowolnej aplikacji – tryb Anywhere
 • Smartfony, tablety i komputery jako piloty do odpowiedzi – aplikacja TurningPoint
 • Tryb pracy samodzielnej
 • Umożliwia przeprowadzanie testów jednocześnie w wielu miejscach

Oprogramowanie TurningPoint 8 to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia testów, ankiet i zbierania odpowiedzi w dowolnym środowisku z indywidualną kolejnością odpowiedzi na pytania.

Przeprowadzanie testów z PowerPoint

Integracja oprogramowania TurningPoint 8 z PowerPoint polega na automatycznym zainstalowaniu dodatku do PowerPoint umożliwiającego definiowanie pytań bezpośrednio w prezentacji. Do już istniejącego pliku lub nowo tworzonego, między slajdy związane z tematem wystąpienia można włożyć pytania służące do angażowania uczniów, zebrać od nich informacje oraz sprawdzić ich wiedzę. Tak przygotowana prezentacja po uruchomieniu wykrywa zawarte w niej pytania i automatycznie uruchamia program TurningPoint a uczestnicy mogą udzielać odpowiedzi za pomocą pilotów lub smartfonów, tabletów czy komputerów.

Dowolne aplikacje jako źródło pytań

Aby zadawać pytania wykorzystując dowolną aplikację, plik lub stronę internetową należy zastosować do tego tryb Anywhere Polling. Po uruchomieniu wybranego materiału, wskazuję się liczbę sugerowanych odpowiedzi w aplikacji TurningPoint (w trybie Anywhere Polling). Po zebraniu odpowiedzi od uczestników, oprogramowanie samo wykona zrzut ekranu z treścią pytania i dołączy go do raportu końcowego.

TurningPoint czyli smartfony, tablety i komputery – jako piloty do odpowiedzi

TurningPoint to aplikacja umożliwiająca wykorzystanie telefonów, tabletów oraz komputerów jako urządzeń do zbierania odpowiedzi. Stosując tę aplikację nie trzeba wyświetlać pytań za pomocą projektora czy monitora, ponieważ każdy uczestnik otrzyma treść pytania na swoje urządzenie. Sposób przygotowywania pytań jest identyczny jak w przypadku tradycyjnych pilotów do odpowiedzi.

Tryb pracy samodzielnej

Uczestnicy testu otrzymują go w formie papierowej i odpowiadają na pytania w wybranej przez siebie kolejności używając do tego pilotów ReponseCard NXT lub QT2. Gdy uczeń udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania może przesłać swój test do komputera nauczyciela. Korzystając z tego trybu  można podzielić klasę na grupy i w edytorze oprogramowania Turning Point 8 przygotować dla każdej z nich inną (indywidualną) wersję testu. System zbierze wyniki dla każdego uczestnika uwzględniając, w której grupie się znajdował.

Przeprowadzanie testów jednocześnie w wielu miejscach

Oprogramowanie TurningPoint 8 umożliwia zbieranie odpowiedzi od osób, które korzystają  z pilotów w tym samym czasie, ale znajdują się w różnych lokalizacjach. Dane są przesyłane do głównego prowadzącego za pomocą aplikacji RemotePoll (bezpośredniego połączenia IP). Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które mają kilka lokalizacji i korzystają z rozwiązań telekonferencyjnych.

Aplikacja TurningPoint w połączeniu z pilotami RespinseCard pozwoli sprawnie i szybko przeprowadzić, ocenić każdy test, ankietę lub głosowanie. Dzięki temu rozwiązaniu lekcje a także spotkania biznesowe będą ciekawsze i bardziej angażujące.

Najnowsza wersja Turning Point 8.7

Opis programuRozmiarDataSystem operacyjny
Oprogramowanie TurningPoint 8 dla systemu Windows193 MB19.03.2020

Pobierz

Oprogramowanie TurningPoint 8 dla systemu MacOS113 MB19.03.2020

PobierzTurning Point 8.5

Opis programuRozmiarDataSystem operacyjny
Oprogramowanie TurningPoint 8 dla systemu Windows200mb08.11.2018

 Pobierz

Oprogramowanie TurningPoint 8 dla systemu MacOS132mb08.11.2018

PobierzUlotka
Piloty w edukacji
Ulotka
Piloty w biznesie
Turning Point Pierwsze Kroki
Turning Point Anywhere Polling
Turning Point PowerPoint Polling
Turning Point SelfPaced Polling
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout